آیفون پرو چیست؟ ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت توضیح می دهد

SATYA NADELLA

به نظر شما آیفون پرو چیست؟ خوب شاید نسخه ای از آیفون که مانند آیپد کمی بزرگتر شده و نام پرو را به خود گرفته است، باشد! نه، در حقیقت این نامی است که اپل هم از آن بی خبر می باشد و ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت در کنفرانسی، آن را به کار برده است. وی اعتقاد دارد اپلیکیشن های مایکروسافت در آیفون از آن نسخه پرو ساخته اند.

ساتیا نادلا از اپلیکیشن های آفیس، اسکایپ و آوت لوک در آی او اس صحبت می کند و می گوید: آوت لوک بهترین اپلیکشنی ایمیلی است که می توان در آی او اس پیدا کرد. خوب نادلا درست می گوید این اپ واقعا عالی است و حتی بهتر از اپ آوت لوک در ویندوزفون عمل می کند.

ساتیا نادلا نظر مثبتی برای تولید اپ های آی او اسی و اندرویدی دارد و از زمان به دست گرفتن سکان مدیریت مایکروسافت، تغییرات بسیاری در این کمپانی اعمال کرده است.

درنهایت، نادلا در راهی است که باید تصمیمات سختی بگیرد. مایکروسافت از حق اختراعات خود بیشتر از فروش گوشی های ویندوزی درآمد دارد. این کمپانی ماه آینده ویندوز ۱۰ موبایل را به همراه دو پرچمدار لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ اکس ال منتشر خواهد کرد و به نظر می رسد این آخرین شانس ردموندی ها برای حضور قدرتمند در بازار گوشی های هوشمند باشد و اگر نتوانند با این سیستم عامل نظر کاربران و منتقدین را کسب نمایند، باید گوشی های ویندوزی را کنار بگذارند و بیشتر بر روی بسترهای دیگر از جمله اندروید و آی او اس تمرکز کنند.

در ادامه از شما دعوت می کنیم ویدیو کنفرانس ساتیا نادلا و آیفون پرو را تماشا کنید. 🙂

phonearena