چرا سم فیشر و اسپلینتر سل در E3 2018 حضور نداشتند؟!

در حالی که اکثر طرفداران بر این باورند که یوبی سافت در نمایشگاه E3 سال جاری نمایش بسیار خوبی ارائه کرد، اما سال 2018 هم سپری شد و خبری از نسخه جدید سری بازی های اسپلینتر سل (Splinter Cell) و شخصیت محبوب آن یعنی سم فیشر،‌ نشد. عدم حضور سم فیشر و عنوان جدیدی از اسپلینتر سل در E3 2018 بسیار ناامید کننده‌تر از همیشه بود، زیرا این قهرمان محبوب دنیای بازی های ویدیویی در اوایل سال جاری و در قالب آپدیت رایگان Ghost Recon Wildlands پس از مدت‌ها دوباره دیده شده بود و بسیار انتظار معرفی نسخه جدیدی از بازی های اسپلینتر سل را در نمایشگاه امسال داشتند. ایو گیلموت (Yves Guillemot) مدیر‌عامل کمپانی یوبی سافت پس از اتمام کنفرانس مطبوعاتی این شرکت در E3 2018، در این زمینه اظهار نظر کرده و دلیل حضور نداشتن سم فیشر و بازی اسپلینتر سل را در این رویداد بزرگ، توضیح داده است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

آقای ایو در مصاحبه ای که با جف کیلی داشته، در پاسخ به این سؤال که چرا با وجود شایعات مختلفی که پیرامون نسخه جدید اسپلینتر سل وجود داشت و همه انتظار نمایش آن در E3 را داشتند، هیچ اشاره ای به این بازی در کنفرانس خبری یوبی سافت نشد، چنین گفته که یوبی سافت قصد بازگشت به این سری از بازی ها را دارد، هرچند که فعلاً قادر به بیان هیچ جزئیاتی راجع به این بازی نیستند. در حالی که معرفی نشدن اسپلینتر سل جدید در E3 بدون شک برای طرفداران قدیمی این سری بسیار ناراحت کننده بود، اما حداقل آقای ایو در امید را به روی دوست داران سم فیشر بازگذاشته است که نکته بسیار مهمی است.

Splinter Cell x Ghost Recon Wildlands
حضور سم فیشر در محتوای دانلودی Ghost Recon Wildlands

یوبی سافت امسال نمایش متفاوتی در E3 داشت و برخلاف دوره های گذشته، کنفرانس خود را با خبر غافلگیر کننده ای به پایان نرساند. جف کیلی در این مورد نیز از آقای ایو سؤال کرد که وی به سادگی پاسخ داد: “قرار نیست شرکت همیشه این کار را انجام دهد!” در عوض، امسال یوبی سافت تمام تلاش خود را انجام داد تا ارتباط خود را با جامعه گیمری و توسعه دهندگان بهبود داده و مستحکم‌تر کند. به عنوان بهترین مثال در این زمینه می توان به بازی Beyond Good & Evil 2 اشاره کرد، که از Space Monkey Program برای گنجاندن محتواهایی مانند موسیقی و آرت های اوریجینال بازی که مورد درخواست گیمرها بود، در نسخه جدید استفاده شده است.

در حالی که حضور سم فیشر در به‌روزرسانی Ghost Recon Wildlands به خودی خود یک غافلگیری بزرگ برای طرفداران قدیمی اسپلینتر سل بود و آن ها را به معرفی نسخه جدید بازی در E3 2018 امیدوار کرد، اما بازگشت دوباره مایکل ایرونساید، صدا پیشه شخصیت سم فیشر هم یک خبر خوب دیگر برای این دسته از گیمرها بود. پیش از این و پس از آنکه ایرونساید در آخرین نسخه از سری بازی های اسپلینتر سل به نام Blacklist حضور پیدا نکرد، شایعات و حدس و گمان های زیادی در مورد قطع همکاری وی با یوبی سافت به گوش رسید، اما ایرونساید اخیراً تایید کرده که او به دلیل وضع نامناسب جسمی نتوانسته این نقش را ایفا کند. حال با بهبود وضع جسمانی ایرنساید، او دوباره به نقشی که از ابتدا با صدای او شناخته شد،‌ بازگشته و بسیاری از گیمرها انتظار داشتند نسخه جدید بازی نیز در نمایشگاه E3 سال جاری معرفی شود؛ اتفاقی که البته هرگز رخ نداد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gamerant
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها