ارتقای رایگان به ویندوز 10 در پایان ماه جولای متوقف می‌شود

مایکروسافت برای هدایت کاربران خود به سمت ارتقا به ویندوز 10 پافشاری می‌کند، تا جاییکه برخی این رفتار مایکروسافت را زورگویانه می‌دانند. با این حال اگر با وجود هشدار‌های پیاپی مایکروسافت هنوز نسبت به ارتقای سیستم عامل ویندوز خود اقدام نکرده‌اید اکنون آخرین فرصت برای انجام این کار است.

در این رابطه، پیشنهاد ارتقای رایگان به ویندوز 10 در روز 29 جولای به پایان می‌رسد و این به این معناست که اگر بخواهید پس از این تاریخ سیستم خود را به آخرین نسخه ویندوز ارتقا دهید باید هزینه آن را بپردازید که مبلغ آن برای نسخه Home معادل 119 دلار خواهد بود.

میتوان حدس زد برخی از کاربران نسبت به ارتقای سیستم عامل خود به ویندوز 10 مردد باشند چراکه این نسخه از سیستم عامل از رابط کاربری و ویژگی های جدیدی بهره مند است که به استفاده از آن ها عادت ندارند اما باید گفت تغییرات در این نسخه از ویندوز نسبت به ویندوز 8 و 8/1 اساسی و زیاد نیست و حتی میتوان این نسخه از ویندوز را نسخه جذاب‌تر ویندوز 7 نامید.

تاکنون ویندوز 10 نقد و بررسی های کاملاً مثبتی دریافت کرده بنابر‌این اگر هنوز نسبت به ارتقا به این نسخه از ویندوز مردد هستید بهتر است ابتدا به نقد و بررسی‌های آن نگاهی کنید، البته به یاد داشته باشید تنها 4 روز برای ارتقای رایگان به ویندوز 10 زمان دارید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.