چهارشنبه 1 فروردین 1397
bestchina
bestchina
bestchina
bestchina
صفحه اصلی اخبار سیستم عامل ویندوز 10 به روز شد؛ کرتانا زبان‌های جدیدی یاد گرفت!

ویندوز 10 به روز شد؛ کرتانا زبان‌های جدیدی یاد گرفت!

ویندوز 10 به روز شد

مایکروسافت با ویندوز 10 مسیر سیستم عامل‌های دسکتاپ را دگرگون کرد؛ این کمپانی در زمان عرضه این سیستم عامل قول داد به مرور زمان با انتشار به‌روز رسانی‌های مختلف بر قابلیت‌های ویندوز 10 بیافزاید. تا به این زمان ردموندی‌ها به وعده خود عمل کرده‌اند و در چند ماه گذشته چندین آپدیت را در اختیار کاربران آخرین نسخه سیستم عامل خود قرار داده‌اند. حال به تازگی این کمپانی آپدیتی را برای اینسایدرهای خود منتشر کرده است که در آن کرتانا نقش پر رنگی ایفا می‌کند.

حال کرتانا در کنار زبان انگلیسی از زبان‌های اسپانیایی، پرتقالی، فرانسوی نیز پشتیبانی می‌کند. به وسیله آن به راحتی می‌توان یادآورهایی ساده‌ای از نوع رویداد ایجاد کرد ویا آنها را ویرایش کرد. همچنین مایکروسافت صفحه لاک‌اسکرین و ورود را به روز کرده است به طوری که می توان آنها را با یک پس زمینه یک دست کرد. همچنین این کمپانی در حال کار بر روی سیستمی برای انتقال ساده بین صفحه ورود و لاک اسکرین است که در نسخه‌ی آینده آن را به نمایش خواهد گذاشت.

در آخرین آپدیت، چندین باگ این سیستم عامل نیز رفع شده است که از مهمترین آنها می توان به اشکال در نمایش یادآور ها در کرتانا و همچنین مشکل بلو اسکرین بعضی از سیستم ها بعد از دریافت آپدیت‌ها از Windows Update اشاره کرد.

در حال حاضر این آپدیت در دسترس ایسنایدرها قرار گرفته است و بعد از طی کردن آزمایشات لازم برای عموم کاربران ویندوز 10 منتشر خواهد شد.

 

Neu

باز هم یک آپدیت پرمنت از مایکروسافت. انگار میخىاد جون بده. با اینجور آپدیت ها فقط درجا میزنه…