مقایسه سرعت اجرای ویندوز 7 در آیفون 12 پرو و آیفون 11 پرو! [تماشا کنید]

اپل اخیراً از جدیدترین نسل از گوشی‌های آیفون خود رونمایی کرده و تأکید زیادی بر بهبود سرعت و قدرت پردازنده آن‌ها داشته است. ادعای اپل در زمینه بهبود عملکرد 50 درصدی پردازنده آیفون 12 در مقایسه با نسل قبل،‌ بسیاری را بر آن داشته که این موضوع را به صورت عملی تست و بررسی کنند. در یکی از تازه‌ترین اقدام‌ها در این زمینه، یکی از کاربران یوتیوب ویدیویی جالب از اجرای ویندوز 7 در آیفون 12 پرو و مقایسه سرعت آن با آیفون 11 پرو منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید. با دیجی رو همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

اگر اطلاع ندارید باید بگوییم که امکان اجرای سیستم عامل‌های مختلف از قبیل ویندوز و لینوکس به واسطه استفاده از انواع شبیه‌سازها و ماشین‌های مجازی بر روی گوشی‌های آیفون وجود دارد. کانال یوتیوبی مذکور هم دقیقاً به همین طریق و با استفاده از ابزار UTM، که یکی از ماشین‌های مجازی برای دستگاه‌های آی او اس است، توانسته ویندوز 7 را بر روی گوشی‌های آیفون 12 پرو و آیفون 11 پرو بوت کرده و سرعت آن‌ها را با هم مقایسه کند.

همان‌طور که در ویدیو هم مشاهده می‌کنید، برنامه UTM بر روی هر دو گوشی نصب شده و سیستم عامل ویندوز 7 به صورت همزمان بر روی آن‌ها اجرا شده است. پس از بوت شدن کامل ویندوز 7 مشخص شد که سرعت آیفون 12 پرو در مقایسه با آیفون 11 پرو 26 درصد بیشتر است.

اگر این سؤال برایتان پیش آمده که اجرای ویندوز 7 در گوشی آیفون چه مزیت و کاربردی دارد، باید گفت که در واقع هیچ! از لحاظ کاربردی نمی‌توان استفاده خاصی از این سیستم عامل در گوشی‌های آیقون کرد اما همین که صفحه آشنای ویندوز 7 را در گوشی آیفون خود مشاهده کنیم، به خودی خود امری جالب است که باعث می‌شود برخی برای برطرف کردن حس کنجکاوی خود هم که شده به سراغ این کار بروند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع beebom
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها