با Windows Capture 3D به صورت همزمان مدل سه بعدی اجسام واقعی را خلق کنید

روز گذشته را باید روز ویندوز 10 نام گذاری کرد. چرا که آپدیت بعدی این سیستم عامل کامپیوتری می‌خواهد اتفاقات بسیار بزرگی را برای صنعت کامپیوتر رقم بزند. مایکروسافت با این آپدیت نقشه‌های بزرگی را در سر دارد که از مهم‌ترین آن‌ها باید به اهداف سه بعدی اشاره کرد که اصل این به‌روزرسانی نرم افزاری را در بر می‌گیرند.

به نظر می‌رسد که تمرکز ویژه آپدیت Creators ویندوز 10 بر روی مباحث سه بعدی خواهد بود. اغلب ویژگی‌هایی که این شرکت امروز معرفی کرد از پینت گرفته تا کامپیوتر All-in-On سرفیس استودیو و غیره همگی به نوعی مسیر را برای کار با تکنولوژی سه بعدی سازی هموارتر می‌کنند و کاربران را به آن سمت تشویق می‌کنند.

همه این‌ها به کنار در حالی که اپلیکیشن Paint در نسخه بعدی آپدیت ویندوز بهبودهای زیادی را به خود می‌بیند، سوالی که همچنان در ذهن ما قرار دارد آن است که کاربران کجا باید محتوای سه بعدی را برای نقاشی سه بعدیشان دریافت کنند؟

همراه با اپلیکیشن جدد Windows Capture 3D کاربران می‌توانند از دوربین گوشی خود به عنوان یک خلق کننده آبجکت های سه بعدی در عرض چند ثانیه استفاده کنند. هر چیزی که در محیط اطراف خود می‌بینید و می‌خواهید آن‌ها را به مدل های سه بعدی تبدیل کنید با این برنامه در چند ثانیه تبدیل خواهند شد تا آن‌ها را آماده افزودن به Paint 3D کرده و یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

مایکروسافت بر روی استیج کارایی این اپلیکیشن را با یک گوشی قدرتمند HP Elite X3 به نمایش گذاشت اما واقعیت امر آن است که شما با هر گوشی ویندوزفونی واجد شرایطی می‌توانید از آن استفاده کنید. شما برای استفاده از آن نیازمند انجام هیچ کار پیچیده‌ای نخواهید بود. تنها کاری که می‌کنید آن است که دوربین را جلوی شی مورد نظر گرفته تا اپلیکیشن با پردازش‌های خود، مدل سه بعدی آن را برای شما به تصویر بکشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع neowin
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها