اولین عکس‌ها از مدل واقعی گلکسی اس 9 منتشر شد

بالاخره گوشی گلکسی اس 9 سامسونگ هم برای اولین بار در جلوی لنز دوربین قرار گرفت و یک عکس واقعی از این پرچمدار جدید سامسونگ که اتفاقاً روشن هم می‌باشد، منتشر شده است. البته با توجه به برچسب‌های پشت بدنه این گوشی به نظر می‌رسد مدلی که در عکس‌ها دیده می‌شود، یک نمونه اولیه از گلکسی اس 9 است.

نمای جلویی گلکسی اس 9

با اینکه تاکنون هیچ عکسی واقعی از گلکسی اس 9 منتشر نشده بود، اما با توجه به اطلاعات و تصاویر رندر شده مختلفی که از این گوشی هوشمند به بیرون درز کرده است، تقریباً هیچ نکته جدیدی در عکس‌های این پست مشاهده نمی‌شود! گلکسی اس 9 از نظر طراحی ظاهری شباهت بسیار زیادی به نسل کنونی پرچمدارهای سامسونگ، یعنی گلکسی اس 8 دارد و شاید بتوان گفت تنها وجه تمایز مهم آن‌ها انتقال اسکنر اثر انگشت به زیر لنز دوربین می‌باشد.

نمای پشتی گلکسی اس 9

البته حاشیه پایینی صفحه نمایش نیز کمی باریک‌تر به نظر می‌رسد که مشخص نیست این مسئله ناشی از زاویه عکس برداری است یا واقعاً این تغییر در گلکسی اس 9 روی داده است. یکی از دلایلی که می‌تواند صحت عکس‌های اخیر را ثابت کند، این است که عکس‌ها مستقیماً در کشور ویتنام گرفته شده‌اند و همان طور که احتمالاً می‌دانید مدل های آمریکایی گلکسی اس 9 قرار است در ویتنام تولید شوند و وب سایت FCC نیز پیش از این این مطلب را تأیید کرده بود.

 

لینک کوتاه http://bit.ly/2pt02DG
منبع phonearena

تبلیغات

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط