آپدیت جدید اکس باکس وان عرضه شد + قابلیت ها

آپدیت جدید اکس باکس وان

آپدیت جدید اکس باکس وان Xbox One یک قابلیت مهم و پرطرفدار را به این کنسول اضافه می کند که پس از معرفی آن توسط مایکروسافت تاکنون, افراد زیادی منتظرش بودند.
این بزرگترین بروزرسانی است که دارندگان کنسول اکس باکس وان آن را تجربه خواهند کرد.
اکس باکس وان یک تجربه جدیدی است که بر روی ویندوز ۱۰ ساخته شده و با رابط کاربری بسیار زیبای موزاییکی خودش، به محیط نرم افزاری این کنسول طراوت خاصی را می ‌بخشد که به گفته مایکروسافت این نسخه، نسبت به نسخه گذشته خودش ۵۰% سریع تر عمل خواهد کرد.


آپدیت جدید اکس باکس وان

آپدیت جدید اکس باکس وان، علاوه بر رابط کاربری بهبود یافته اش، سازگاری کاملی را با نسل گذشته کنسول های مایکروسافت اکس باکس ۳۶۰ برقرار کرده است که می‌شود گفت در این زمینه نسبت به رقیب قدرتمند خود PS4 ستایش می‌ شود. در واقع می‌توان گفت که این سازگاری پلی است بین دو نسل متفاوت مایکروسافت.
البته این سازگاری فقط برای ۱۰۴ بازی اکس باکس ۳۶۰ می‌باشد که لیست این ۱۰۴ بازی را می‌توانید از لینک رو به رو مشاهده نمایید اما لازم به ذکر است که بازی های بیشتری در آینده در لیست این قابلیت قرار گرفته و کاربران می توانند از تجربه ی آن ها بر روی کنسول Xbox One خود لذت ببرند. اکس باکس ۳۶۰ با ۱۰۴ بازی به اکس باکس وان می آید؛ لیست کامل بازی‌ها

همچنین چه شما بخواهید و چه نخواهید، مایکروسافت قابلیت کنترل صفحه نخست به وسیله ژستورهای دستی با استفاده از کینکت را در آپدیت جدید اکس باکس وان غیر فعال کرده است.مایکروسافت دلیلش از این کار را استقبال کم مصرف کنندگان و همچنین ایجاد فشار زیاد بر روی کنسول اعلام کرده است.

آپدیت جدید اکس باکس وان

اگر تا کنون موفق به دریافت آپدیت جدید اکس باکس وان نشده اید باید در آینده که برای دانلود گذاشته شد آن را دریافت کنید.این پک بروزرسانی با  حجمی معادل ۱٫۲ گیگابایت, می تواند امکانات بسیاری را در اختیار کاربران قرار دهد پس این مقدار حجم ارزش دانلود کردن را دارد.