فلای تودی

Rise Of The Tomb Raider بهترین بازی انحصاری اکس باکس وان امروز منتشر می شود

بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار بهترین بازی انحصاری مایکروسافت یعنی Rise of the Tomb Raider ساعاتی دیگر برای اکس باکس وان منتشر می شود. این بازی ویدیویی بهترین بازی کنسول جدید مایکروسافت می‌باشد که تا سال آینده دست کاربرانی به غیر اکس باکسی‌ها به آن نخواهد رسید.

مدت زمان در اختیار داشتن انحصار این بازی توسط اکس باکس وان طولانی نخواهد بود و اوایل سال آینده میلادی کاربران سیستم‌های پی‌سی می‌توانند از این بازی لذت ببرند. اما کاربران پلی استیشن ۴ سونی چطور؟! البته این دسته نیز Rise of the Tomb Raider را خواهند داشت اما با تاخیری ۱ ساله نسبت به اکس باکس وان، یعنی اواخر سال ۲۰۱۶. در حال حاضر نوبت مایکروسافت است تا با بهترین بازی انحصاری خود کمی برای رقیب دیرینه خود قدرت نمایی کند و شاید این موضوع باعث شود کمی به فروش کنسول اکس باکس وان اضافه شود.

Rise Of The Tomb Raider
Rise Of The Tomb Raider

در بازی Rise of the Tomb Raider بیشتر روی گیم پلی تک نفره تمرکز شده است و این بازی برای دوستدارن بازی‌های گروهی و شبکه‌ای هیچ چیزی ندارد. اما بازیکنان تک نفره و اهل بازی‌های ماجراجویی عاشق Rise Of The Tomb Raider با گیم پلی زیبا و گرافیک فوق‌العاده‌اش خواهند شد.

منبع forbes
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد