پرچمداران جدید شیائومی در 24 ساعت 3 میلیون بار پیش فروش شدند

پرچمداران جدید شیائومی در 24 ساعت 3 میلیون بار پیش فروش شدند

شیائومی روز گذشته از دو مدل جدید Mi 5s و Mi 5s پلاس رونمایی کرد و همانطور که انتظار می‌رفت هر دو مدل از سخت افزار قدرتمندی نظیر دوربین‌های ساخته شده توسط سونی و تراشه‌های کوالکام اسنپ دراگون 821 برخوردارند. مدل پلاس نیز دارای صفحه نمایش بزرگتر 5.7 اینچی و رم 6 گیگابایتی است که تمام این مشخصات این دو پرچمدار جدید را به یک پیشنهاد قدرتمند و وسوسه انگیز تبدیل می‌کنند و در همین رابطه در کمتر از 24 ساعت 3 میلیون نفر برای خرید این 2 پرچمدار جدید ثبت نام کرده‌اند.

ثبت نام کردن برای خرید محصولات جدید شیائومی با پیش خرید کردن تفاوت دارد و باید دید در نهایت چه میزان از این 3 میلیون نفر اقدام به خرید گوشی‌های جدید شیائومی می‌کنند، با این حال چنین استقبالی از پرچمداران جدید شیائومی این کمپانی را به فروش قدرتمند و حضور موفق در بازار امیدوار می‌کند.

به جز بحث طراحی، مشخصات و ویژگی‌های قدرتمند در کنار قیمت مقرون به صرفه یکی از جذاب‌ترین نکات این دو گوشی جدید است. قیمت مدل Mi 5s که با تراشه اسنپ دراگون 821 و 3 گیگابایت رم عرضه می‌شود 300 دلار خواهد بود و قیمت مدل Mi 5s پلاس که از تراشه مشابه و رم 6 گیگابایتی بهره می‌برد معادل 390 دلار است. به طور کلی محصولات شیائومی نیز مانند ساید کمپانی‌های تولید کننده چینی در زمینه مشخصات با اپل، سامسونگ و … هم ترازند با این تفاوت که قیمت‌های به مراتب کمتری دارند.

هرچند که میدانیم مشخصات سخت افزاری بر روی کاغذ با رابط کاربری و تجربه‌ای که کاربر به دست می‌آورد تفاوت دارد بنابر این باید تا انتشار این دو گوشی و نحوه عملکرد آن‌ها، برای قضاوت نهایی صبر کنیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar