بلیط هواپیما فلای تودی

پوسترها و جزئیاتی از مشخصات شیائومی می میکس آلفا منتشر شد

در حالی که چند روزی به برگزاری رویداد بزرگ شیائومی در 24 سپتامبر باقی مانده است این کمپانی امروز، جزئیات بیشتری درباره گوشی بعدی خود، می میکس آلفا، فاش کرد. این گوشی در واقع جانشین می میکس 3 خواهد بود و در مقایسه با مدل پیشین خود طرحی کاملاً متفاوتی را ارائه می‌دهد. چندین پوستر تبلیغاتی نیز در پروفایل ویبو این شرکت منتشر شد که اطلاعاتی درمورد آنچه در رویداد هفته آینده اتفاق خواهد افتاد، در اختیار ما قرار می‌دهد.

می میکس آلفا

اولین پوستر به نامگذاری گوشی و همچنین تمایل این شرکت به ادامه نوآوری در خط تولیدی گوشی‌های میکس اشاره می‌کند. جالب‌ترین پوستر به ما ظاهر نمایشگر می میکس آلفا از دو طرف را در کنار چند جلد کتاب نشان می‌دهد. این بدان معنی است که نمایشگر گوشی از طرفین همانند صفحه نمایش آبشاری ویوو نکس 3 دارای یک منحنی بسیار برجسته خواهد بود. آخرین تیزر نشان می‌دهد که می میکس آلفا بالاترین نسبت صفحه نمایش به بدنه را در بین سری گوشی‌های شیائومی در اختیار خواهد داشت.

به جز این اطلاعات، جزئیات دیگری در دست نیست و با توجه به اینکه 4 روز تا زمان برگزاری این رویداد باقی مانده است احتمالاً تیزرهای بیشتری را مشاهده خواهیم کرد که تصویر و اطلاعات دقیق‌تری درباره گوشی بعدی شیائومی در دسترس همگان قرار خواهد داد.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments