رونمایی از دستگاه چندمنظوره شیائومی؛ چراغ قوه، لامپ رومیزی و پاوربانک!

شیائومی به تازگی از یک دستگاه چند منظوره رونمایی کرده که از آن می‌توان در شرایط اضطراری به عنوان چراغ قوه، لامپ رومیزی و حتی پاور بانک استفاده کرد. به عبارت دیگر، این دستگاه یک چراغ قوه چند منظوره با قابلیت انعطاف پذیری بالا است. به گفته منابع رسمی ، این دستگاه منحصر به فرد، محصولی فشرده  است و از سنسورهای مختلفی بهره می‌برد، که چندین کاربرد متفاوت دارند.دستگاه چندمنظوره شیائومی

این دستگاه به سنسورهای عکسبرداری دوگانه مجهز است که نور محیط را در کنار سنسور دیگری که حضور انسانی دیگر را تشخیص می‌دهد به طور دقیق ارزیابی می‌کند. سنسور دوم قابلیت‌های خودکار نیز دارد. برای مثال، وقتی شخصی به این دستگاه نزدیک می‌شود سنسور روشن شده و هنگامی که از محل دور می‌شود خاموش می شود. همچنین، این سنسور دارای زاویه دید 120 درجه است که حضور انسان تا 3 متر دورتر را تشخیص می دهد. دستگاه چند منظوره شیائومی با یک باتری لیتیوم یونی 2600 میلی آمپر ساعتی کار می‌کند.

دستگاه چندمنظوره شیائومی

در کل، از تصاویر رسمی می‌توان دریافت که این دستگاه سه کاربرد مختلف دارد:

  • از آن می‌توان به عنوان یک لامپ دیواری استفاده کرده و در هر جایی که بخواهید نصب کنید.
  • به عنوان یک پاوربانک ساده برای شارژ تلفن های هوشمند و سایر وسایل الکترونیکی به خصوص در شرایط اضطراری مفید خواهد بود.
  • سوم اگر به یک لامپ رومیزی نیاز داشتید از این دستگاه می‌توانید استفاده کنید.

اگر به خرید این دستگاه علاقه دارید می‌توانید آن را در وب سایت رسمی شیائومی (Youpin) جستجو کنید. لازم به ذکر است که قیمت این دستگاه 119 یوان و معادل تقریبا 17 دلار آمریکا است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gizmochina
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها