کمپانی یاهو وبسایت، اپلیکیشن و ایمیل خودش را دستخوش تغییراتی کرد

نسخه جدید یاهو

کمپانی یاهو اپلیکیشن خودش را بروزرسانی کرده و به وبسایت و یاهومیل امکانات تازه ای را افزوده است.

این کمپانی در یک بیانیه عنوان کرده است که تغییرات به وجود آمده کاربران را در دستیابی به مطالب خبری، ویدیو‌ها و تمامی امکاناتی که نیاز به باز شدن صفحه ای تازه ندارند، تنها در چند تب و به صورت اسکرولبار یاری خواهد  کرد.

از دیگر تغییرات به وجود آمده می‌توان به آیکون قلبی اشاره کرد که می‌توانید مطالب محبوب خود را انتخاب کنید. علاوه بر آن مطالب مرتبطی را در زیر هر خبر مشاهده نمایید. کاربران همچنین می‌توانند نظرات خودشان را به صورت مستقیم بر روی یک داستان یا متن وارد کنند. بروزرسانی جدید به شما اجازه خواهد داد تا داستان‌های مورد علاقه خودتان را به راحتی پیدا کرده و هنگامی که یک داستان بروزرسانی شد، از طریق یک نوتیفیکیشن خیلی سریع به شما اطلاع داده شود.

اپلیکیشن یاهو میل اندروید و آی او اس نیز تغییرات گسترده ای با اضافه شدن امکانات جدید را تجربه کرده است. از این ویژگی‌ها می‌توان به کشش‌های سفارشی، فولدرها و اطلاعیه‌ها در اپلیکیشن آی او اس یاهومیل اشاره کرد. کاربران قادر خواهند بود تا ژستور‌های سفارشی خودشان را بر روی یک فرآیند مانند آرشیو کردن و انتقال یک ایمیل به یک فولدر اعمال کنند تا با یک حرکت انگشت به راحتی قادر به انجام این کار باشند. این تنظیمات همگی در بخش Swipe در قسمت Settings در دسترس کاربران می‌باشند.

از دیگر تغییرات به وجود آمده در اپلیکیشن آی او اس یاهو میل می‌توان به نمایش آخرین فایل‌های پیوستی نظیر عکس‌ها و اسناد اشاره کرد که یک کاربر می‌تواند به راحتی آنها را به ایمیل دیگری بی‌افزاید. یاهو میل قابلیت لمس سه بعدی را نیز برای برخی از امکانات نظیر ساخت، حذف و یا ویرایش پوشه اضافه کرده است که کاربران تلفن‌های هوشمند آیفون 6اس و 6اس پلاس قادر به استفاده از آن می‌باشند. علاوه بر آن کاربران آی او اس می‌توانند با چند حساب کاربری وارد این اپلیکیشن شده و به صورت جداگانه بر روی هر کدام مدیریت نمایند.

اپلیکیشن یاهومیل برای اندروید نیز قابلیت ژستور‌های سفارشی و نوتیفیکیشن‌های پیشرفته را به خود می‌بیند. با این حساب کاربران اندرویدی یاهومیل بدون باز کردن اپلیکیشن می‌توانند خیلی راحت ایمیل‌های تازه دریافتی را مطالعه نمایند. شما می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام به دریافت اپلیکیشن یاهومیل بر روی دو پلتفرم اندروید و آی او اس کنید.

دانلود اپلیکیشن یاهومیل نسخه اندروید از پلی استور

دانلود اپلیکیشن یاهومیل نسخه آی او اس از اپ استور