آی پینز

قابلیت ویرایش توییت ها بالاخره به توییتر اضافه شد

در طول ماه گذشته، توییتر به صورت داخلی تست قابلیتی جدید را شروع کرد که به کاربران امکان می‌داد توییت‌های خود را ویرایش کنند، و امروز بالاخره این ویژگی برای عموم افراد فعال شد. البته، مواردی هم وجود دارد که در ادامه ذکر خواهیم کرد.

اول از همه اینکه، تنها در صورتی می‌توانید توییت‌های خود را ویرایش کنید که مشترک توییتر آبی باشید. محدود بودن قابلیت ویرایش توییت‌ها به اشتراک پولی توییتر، از همان اولین باری که شرکت آن را معرفی کرد، اعلام شده بود. همچنین، باید توجه داشته باشید که در حال حاضر، ویرایش توییت‌ها فقط در کانادا، استرالیا و نیوزلند در دسترس است.

این قابلیت به زودی در ایالات متحده نیز عرضه خواهد شد، اما تاکنون هیچ اشاره‌ای به در دسترس قرار گرفتن آن برای کسانی که مشترک توییتر آبی نیستند، نشده است. به نظر می‌رسد قابلیت ویرایش توییت‌ها در نهایت به کاربران رایگان هم ارائه خواهد شد، اما توییتر برای شروع آن را در سرویس پولی خود قرار داده تا یک امتیاز برای این سرویس باشد.

نکته جالب دیگر اینکه، تاریخچه تمامی ویرایش‌های انجام شده بر روی توییت قابل مشاهده است و بنابراین شما دقیقاً می‌دانید خواهید دید که چه چیزی تغییر کرده است. زمان زیادی طول کشید تا توییتر بالاخره امکان ویرایش توییت‌ها را مهیا کند؛ قابلیتی که تقریباً جزء اصلی بسیاری از سرویس‌های شبکه اجتماعی دیگر بوده و سال‌ها است که این ویژگی را دارند. به هر حال، از قدیم گفته‌اند “ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است” و این مثل برای توییتر هم صدق می‌کند.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها