تماشای آفلاین ویدیوهای یوتوب با اپلیکیشن YouTube Go ممکن شد

به زمانی بازگردید که خبری از اینترنت پر سرعت نبود و نمی‌توانستید به آسانی به آن دسترسی پیدا کنید. هر آهنگ یا ویدیوی دانلودی بسیار ارزشمند می‌شد چرا که به عنوان مثال دانلود یک موسیقی 3 دقیقه‌ای نیازمند طی مدت زمان 20 دقیقه بود. این روزها شاید به سختی بتوان چنین چیزی را درک کرد؛ اما هنوز هم بسیاری از مناطق دنیا از سرعت اینترنت کافی برخوردار نبوده و یا به میزان کافی در دسترس کاربران قرار ندارند.

این دقیقا همان دلیلی است که موجب شده تا یوتیوب از اپلیکیشن جدیدی به نام یوتیوب گو (YouTube Go) رونمایی کند. این برنامه با هدف کشورهایی با محدودیت‌های اینترنتی و سرعت بسیار پایین منتشر شده است. ایده‌ی پشت این اپلیکیشن ارائه محتوای ویدیویی به کاربرانی خواهد بود که از اینترنت پایداری بهره نمی‌برند. این اپلیکیشن به خصوص برای افرادی کارایی دارد که سرعت اتصال اینترنت مناسبی را نیز ندارند.

تماشای آفلاین ویدیوهای یوتوب با اپلیکیشن YouTube Go
تماشای آفلاین ویدیوهای یوتوب با اپلیکیشن YouTube Go

کاربران با استفاده از این اپلیکیشن دیگر قادر خواهند بود تا ویدیوهای یوتیوب را ذخیره کرده و به صورت آفلاین، بدون نیاز به اتصال اینترنت مشاهده کنند. شما همچنین گزینه‌های کیفیت مورد نظر برای مشاهده را نیز در اختیار دارید و همچنین در جلوی آن‌ها حجم ویدیو مورد نظر نیز قابل مشاهده است. بنابراین می‌توانید برای حجم اینترنت خود برنامه ریزی بهتری را هنگام تماشای ویدیوها داشته باشید.

در حال حاضر به نظر می‌رسد که این اپلیکیشن مخصوص بازارهای آسیایی عرضه شده است اما بعید نیست که تا چندی دیگر شاهد همه گیر شدن استفاده از آن در سایر بازارها نیز باشیم. به هر حال برخی از ویژگی‌های این اپلیکیشن کاربردی‌تر از اپلیکیشن اصلی یوتیوب است و حتی این کمپانی می‌تواند از آن‌ها در اپلیکیشن اصلی خود نیز بهره‌ ببرد.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها