آیا طالع‌بینی واقعی است؟ زنان کدام ماه احساسات بیشتری دارند؟

طالع بینی و نشانه‌های ماه تولد تأثیرات مهمی بر شخصیت انسان‌ها دارد. نحوه‌ی رفتار و کردارتان به طور معمول، طبق پیش‌بینی نشان طالع‌بینی‌تان است. و درواقع خیلی از افراد هستند که دقیقاً نشانه‌های ماه تولدشان را از خودشان بروز می‌دهند. با اینکه خیلی از افراد ممکن است منکر ارتباط طالع‌بینی با شخصیت افراد باشند و این موضوع را خرافه بدانند، اما بررسی‌هایی در سراسر دنیا در این رابطه انجام شده، که نه ۱۰۰ درصد، اما تا میزان زیادی شخصیت افراد را تاثیر یافته از ماه تولدشان می‌دانند(‌این موضوع با کمی جست‌وجوی اینترنتی از لحاظ دینی و علمی اثباتش شده است). در این بین برخی ماه‌های تولد هستند که می‌توانند احساسات بیشتری از خود بروز دهند و ما قرار است در ادامه‌ی این پست این ماه‌هایی که زنان متولد آن عمیق‌تر عشق می‌ورزند را به شما معرفی کنیم.

1_ آریاس، برج حمل

این علامت متعلق به افرادی است که از 20 مارس تا 12آپریل به دنیا آمده‌اند. اگرچه در ابتدا صحبت کردن راجع به احساساتشان و بروزش برایشان دشوار است درنهایت این حقیقت را متوجه می‌شوند که عشق یکی از زیباترین چیزهایی است که می‌شود تجربه کرد. این باعث می‌شود که با شور و شوق و احساس زیاد عاشق شوند. آن‌ها در حفظ حریم خصوصی بهترین بوده و مچ‌های عالی‌ای هستند. خوش‌شانس‌ترین مردم معمولاً یک جفت متولد این ماه دارند.

2_ سرطان

این دسته‌بندی زنانی که متولد 22 ژوئن تا 22جولای هستند را پوشش می‌دهد. اگرچه آن‌ها پستی‌ها و بلندی‌های احساسی خودشان را داشته و دوست دارند مثل خرچنگ حرکت کنند و گاهی مخفی شوند، اما معمولاً به شدت عشق می‌ورزند. عشق مادرانه، احساسات و تخیل از بهترین توانایی‌های آن‌هاست. آن‌ها عاشق تابستان بوده و به طور فوق‌العاده‌ای سرگرم‌کننده هستند. آن‌ها دوست دارند کسانی که دوست دارند را نازپرورده کرده و مراقب‌شان باشند و اگر عاشق کسی باشند هرچه در توان دارند را برای راضی نگه داشتن او انجام می‌دهند. اگر کسی که متولدین ماه است شما را دوست داشته باشد، فوراً شما را درجریان می‌گذارد، پس هیچ وقت به آن شک نکنید.

3_ برج ثور

افرادی که متولد 19آپریل تا 20می هستند، متولد برج ثور درنظر گرفته می‌شوند. آن‌ها افرادی بسیار قدرتمند و قابل اعتمادند، وقتی هم که نوبت به عشق برسد، زیباترین و بی‌نقص‌ترین عشق را نثار طرف مقابل کرده و دوست دارند کسانی که عاشق‌شان هستند را راضی نگه دارند. اگر شما دوست دارید وقت و بی‌وقت کادو دریافت کرده و لوس شوید، این زنان گزینه‌ی مناسبی برای شما هستند. آن‌ها بهتر از هرکسی از شما مراقبت کرده و عادات و نیازهایتان را بهتر از هرکسی می‌دانند. آن‌ها همیشه در تلاش‌اند که به اطرافیان‌شان حس خاص بودن بدهند.

4_ برج میزان

برج میزان دربرگیرنده‌ی افراد متولد 23سپتامبر تا 22 اکتبر می‌شود. آن‌ها دوست دارند که در هماهنگی با افراد اطراف خود باشند، آن‌ها دوستانه بودند و دوست دارند که همه چیز را با عشق‌شان به اشتراک بگذارند. آن‌ها از درگیری خوششان نمی‌آید. آن‌ها وقتی نوبت به ابراز علاقه به دیگری می‌رسد هیچ حد و مرزی قائل نمی‌شوند. آن‌ها دوست دارند که در همه چیز زندگی‌شان تعادل ایجاد کنند. احساسات این افراد بسیار برایشان مهم است. اگر آن‌ها آزاری ببینند خیلی رنج برده و هیچ وقت نمی‌توانند آن را درک  کنند. آن‌ها دوست دارند همان میزان که عشق می‌دهند عشق دریافت کنند نه کمتر.

5_برج جدی

این نشان متعلق به کسانی است که از 22دسامبر تا 19ژانویه به دنیا آمده‌اند. آن‌ها دوست‌دار خانواده، سنت و لذت بردن از موسیقی هستند. آن‌ها به شدت مسؤل و اهل عمل بوده، بنابراین وارد رابطه شدن با این افراد تصمیم و مسؤلیت بزرگی است. آن‌ها طوری عاشق می‌شوند که بتوانند خودشان را از صدمه دیدن  مراقبت کنند. پس احتمالاً در ابتدا برای شما از همه چیز نخواهند گفت، اما روابط عاشقانه برای آن‌ها مهم‌ترین چیز است.

شما متولد چه ماهی هستید؟

منبع dazzling
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
6 سال قبل

سلام ی

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
6 سال قبل

سلام وقت بخیر
27 اکتبر کدام گروه میشه