با BeCasso تصاویر را به اثر هنری تبدیل کنید؛ یک برنامه‌ی جایگزین عالی برای پریسما

برنامه‌ی پریسما (Prisma) چند ماه قبل بود که عرضه شد و موفق شد توجه بسیاری را به خود جلب کند. این برنامه به کمک الگوریتم‌های پیشرفته‌اش، می‌تواند عکس‌های شما را به آثار هنری در سبک‌های مختلف تبدیل کند.

بیشتر بخوانید:

حالا برنامه‌ی جدیدی عرضه شده است که توانایی انجام همین کار را دارد. این برنامه، با الهام گرفتن از نام نقاش معروف اسپانیایی، پابلو پیکاسو، BeCasso نام دارد و در مقایسه با پریسما، جلوه‌های زیبای جدیدی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و تصاویر او را شبیه نقاشی‌های آبرنگی و روغنی می‌کند. BeCasso فعلاً تنها در اپل اپ استور و برای دستگاه‌های آی او اسی (آیفون و آیپد) قابل دانلود و نصب می‌باشد. توسعه دهندگان این برنامه، آن را با قیمت 2 دلاری برای فروش منتشر کرده‌اند.

عکس‌های خروجی BeCasso به طور کلی در سه سبک قابل انتخاب هستند: نقاشی روغنی، آبرنگ و کارتونی. علاوه بر این، کاربر می‌تواند از فیلترهای رنگ مختلفی استفاده کند و گزینه‌های ویرایشی چون عمق تصویر، وضوح و طیف رنگ را برای تنظیم حالت عکس، تغییر دهد. هم چنین در این برنامه، یک ابزار قلم موی نقاشی اختصاص داده شده است تا بتوان تغییرات دلخواه را توسط آن بر روی تصویر اعمال کرد.

اسکرین شات‌هایی از برنامه‌ی BeCasso را می‌توانید در اسلایدشوی پایین مشاهده کنید. این تصاویر از محیط کاربری این برنامه، به خوبی قابلیت‌ها و توانایی‌های آن را نشان می‌دهد. البته برای رسیدن به درک بهتر از ویژگی‌های آن، توصیه می‌کنیم که BeCasso را از لینکی که در پایین برای شما قرار می‌دهیم، بر روی آیفون یا آیپد خود دانلود و نصب نمایید.

همان طور که در بالا هم گفتیم، این برنامه در حال حاضر تنها منحصراً برای دستگاه‌های آی او اسی در اپل اپ استور عرضه شده است. اما امیدواریم که به زودی شاهد انتشار آن برای دستگاه‌های اندرویدی در گوگل پلی استور نیز باشیم. برنامه‌ی پریسما هم در ابتدا تنها برای دستگاه‌های آی او اسی عرضه شده بود و سپس به پلت فرم اندروید آمد. بنابراین احتمالاً BeCasso که شباهت فراوانی نیز به پریسما دارد، با سناریویی مشابه همراه شود.

دانلود برنامه‌ی BeCasso برای دستگاه‌های آی او اسی از اپل اپ استور (قیمت: 2 دلار)

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید