ایرانسل موفق به آزمایش شبکه 5G با سرعت دانلود 1210 مگابیت بر ثانیه شد

ایرانسل موفق به آزمایش شبکه 5G با سرعت دانلود 1210 مگابیت بر ثانیه شد

شرکت مخابراتی ایرانسل، صبح امروز آزمایش اولیه شبکه مخابراتی 5G را با حضور خبرنگاران به انجام رساند و موفق به دستیابی به رکورد سرعت دانلود 1210 مگابیت بر ثانیه شد. طبق وعده‌ها و گزارش‌های مختلف انتظار داریم اکثر اپراتورهای مخابراتی مطرح در سراسر دنیا تا سال 2020 به نسل پنجم از شبکه مخابراتی مهاجرت کنند.

شرکت ایرانسل نیز با انجام آزمایش‌ و آزمون شبکه نسل پنجم، آمادگی خود را برای ارائه آخرین تکنولوژی‌های مخابراتی همگام با علم روز دنیا را به نمایش گذاشت و امید داریم در زمان تجاری شدن این فناوری، در کشور عزیزمان ایران نیز از این شبکه بهره برداری شود.

5g-speedometer-logoدر آزمایش انجام شده ایرانسل از دستگاه‌های فرستنده و گیرنده 5G استفاده کرده بود و با استفاده از سرویس اینترنتی تست سرعت شبکه SpeedTest توانست به رکورد دانلود 1210 مگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود 62 مگابیت در ثانیه دست یابد که مناسب به نظر می‌رسد.

چند سالی است که شبکه‌های مخابراتی کشور در رقابت شدیدی به سر می‌برند و هر یک به روشی سعی به جذب مشتریان بیشتری دارد. متاسفانه تا به حال تکنولوژی‌های مخابراتی با تاخیر زیادی وارد کشورمان شده است اما با آزمایش اخیر ایرانسل و کسب موفقیت در آن انتظار داریم فاصله عرضه این تکنولوژی در ایران با جهان بسیار اندک باشد.

نظر شما در مورد این آزمایش ایرانسل چیست؟ آیا از شبکه 4G ایرانسل راضی هستید؟

3 دیدگاه

  1. همراه اول اوایل ش هزار تومن واسه نمایشگر و عدم نمایشگر آرم ش از هر مشترک میگرفت که ایرانسل آمد و عزای همراه اول شد و به سیخش کشیده تا حالا هر روز طرح و تعرفه جدید میده و همراه اول را به صورت گوانتانامویی …..

  2. تف به این لعنت به اون یکی از یکی افتضاح تر اینا 3جی واقعی به ملت نمیدن چه برسه به 4جی….5جی هم که عمرا

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید