سال 2017 سالی پر از نوآوری برای کمپانی های دنیای تکنولوژی بود، هرچند که هنوز به پایان سال نرسیده‌ایم اما این سال برای معرفی و عرضه گوشی‌های هوشمند به نوعی به پایان رسیده است، چرا که همه‌ی کمپانی‌ها از بهترین گوشی‌های سال خود رونمایی کرده‌اند.

در سال جاری سامسونگ با معرفی گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 یک قدم از رقبا پیشی گرفت، چرا که گوشی های این کمپانی از نظر طراحی تداعی گر آینده هستند. اما با این حال ال جی نیز با معرفی وی 30 توانست نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.

اما بزرگترین رقیب سامسونگ یعنی اپل به مناسبت دهمین سالگرد آیفون، از سه گوشی هوشمند به نام‌های آیفون 10، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس رونمایی کرد. در حالی که آیفون ایکس نظر کاربران و منتقدان بسیاری را به خود جلب کرده اما آیفون 8 و 8 پلاس با طراحی تکراری خود تا به اینجا نتوانسته‌اند آنطور که باید زیر سایه آیفون 10 خودی نشان دهند و به نظر می رسد کاربران زیادی منتظر عرضه آیفون ایکس مانده‌اند.

در ویدیویی که در ادامه آمده می توانید بررسی آیفون 8 و آیفون 8 پلاس اپل را مشاهده کنید. این بررسی اختصاصی دیجی رو بوده و نظرات شخصی آخرین چیزی است که در آن اعمال شده است. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم بررسی آیفون 8 و آیفون 8 پلاس اپل را در ادامه و تا انتها تماشا کرده و در آخر نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

شما می‌توانید ویدیوی بررسی آیفون 8 و آیفون 8 پلاس را در کانال یوتیوب دیجی رو نیز تماشا کرده و یا نسخه‌ی کم حجم آن را از طریق این لینک دانلود نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar
امین زیوری بصیر
سلام حاجی رضا پور آقا وجدانن یه کم رو اطلاعات کار کنیین خیلی ضعیفین واقعا ضعیف یعنی چی که آیفون8 پلاس اولین گوشی اپل است که دوربین دوتایی دارد انگار شما اولین بارتون که گوشی اپل دستتون گرفتین که میگین اولین دوربین دوتایی مومن پس آیفون7پلاس چیه اون وسط بعد چرا آیفون ایکس بخدا اون آیفون 10 اونم به زبان یونانی بعد قشنگ معلومه که گوشی رو خودتون دستتون نگرفتین و از سایت های دیگه گرفتین آخه یه آیفون 8 که دارین واسهT-Mobileو اون یکی هم مالAT&T بعد در مورد ایپیکر ها تون هم که هیچی نمیگین فقط صداش خوبه… بیشتر بخوانید
جلیلی

کاملا مشخصه شما ایفون ۸ گرفتی اونم به بالاترین قیمت و الانم ناراحتی که چرا نگفتن گوشی خداست خخخخ