با زیباترین سربازان زن جهان آشنا شوید

سابقه حضور زنان در ارتش به بیش از 400 سال پیش باز می‌گردد و زنان تعداد زیادی از فرهنگ‌ها و ملل در جنگ‌ها و ارتش حضور فعالی داشته‌اند. زنان نقش‌های زیادی در ارتش بازی کرده‌اند؛ از زنان جنگجوی باستان تا زنانی که در حال حاضر در درگیری‌ها خدمت می‌کنند. اگرچه اکثریت قریب به اتفاق رزمندگان هر فرهنگی را مردان تشکیل داده است. در این مقاله ، لیست برخی از جذاب‌ترین سربازان زن سراسر جهان را به شما معرفی می‌کنیم. شما خواهید دید که برخی از آن‌ها واقعا جذاب و زیبا هستند. این دختران ارتش، توانایی بردن هر مسابقه زیبایی را دارند اما از سوی دیگر این دختران نظامی برای محافظت از کشورهای متبوع خود بسیار آماده به نظر می‌رسند. در ادامه، به فهرستی از این دختران زیبا و جذاب ارتش‌های سراسر جهان اشاره می‌کنیم. با دیجی رو همراه باشید.

10. ارتش ایالات متحده امریکا

سربازان زن آمریکایی در فهرست جذاب‌ترین زنان نیروهای مسلح، جایگاه دهم را به خود اختصاص داده‌اند. زنان امریکایی در روزهای اول مجبور بودند لباس‌های مبدل بپوشند تا بتوانند در کنار مردان خدمت کنند و در حال حاضر به آن‌ها نقش کمکی داده می‌شود. طبق آمار سال 2012، 14 درصد ارتش ایالات متحده را زنان تشکیل می‌دهند. بیش از 165,000 زن به خدمت نظام درآمده و به صورت فعال کار می‌کنند و بیش از 35000 زن دیگر به عنوان افسر خدمت می‌کنند.

بیشتر بخوانید: با ده کشوری که دارای قوی‌ترین ارتش جهان هستند آشنا شوید

جذابترین زنان ارتش
سربازان زن امریکایی

9. ارتش جمهوری چک

برای سال‌ها، مقررات نظامی چک اسلواکی اجازه حضور زنان در ارتش را نمی‌داد و درست پس از جنگ جهانی دوم بود که به زنان اجازه داده شد به خدمت نظام درآیند. زنان جمهوری چک در طول جنگ جهانی دوم به صورت مجزا به عنوان پرسنل پزشکی، اپراتورهای تلفن و خدمه توپخانه ضدهوایی جنگیدند. آن‌ها به واحد چک اسلواکی در اتحاد جماهیر شوروی در نیروهای هوایی کمکی زنان در بریتانیا و ارتش بریتانیا در خاورمیانه خدمت کردند. در حال حاضر، آن‌ها جزئی جدایی‌ناپذیر از نیروهای مسلح چک هستند و وجود آن‌ها در برخی از پست‌ها به ویژه افرادی که در نیروی هوایی هستند ضروری شده است.

زنان جذاب ارتش
سربازان زن جمهوری چک

8. ارتش لهستان

ارتش لهستان در جایگاه هشتم لیست ما قرار دارد. در حال حاضر، حدود 2500 زن در نیروهای مسلح لهستان وجود دارد و تمام زنانی که در ارتش لهستان، نیروی دریایی، نیروی هوایی و نیروهای ویژه می‌پیوندند و خدمت می‌کنند حقوق یکسانی مثل مردان ارتش دارند.

زنانی زیبای ارتش لهستان
سربازان جذاب ارتش لهستان

7. ارتش انگلیس

سربازان زن انگلیسی جایگاه هفتم لیست جذاب‌ترین سربازان زن جهان را به خود اختصاص داده‌اند. از اول دهه 1990، زنان نیز به نیروهای مسلح بریتانیا پیوستند. با این حال، آنها از واحد مبارزه اصلی ارتش، تفنگداران نیروی دریایی سلطنتی و هنگ نیروی هوایی سلطنتی محروم مانده‌اند.

زنان زیبای ارتش انگلیس
زیباترین زنان ارتش

6. سربازان زن ارتش پاکستان

سربازان زن پاکستان، جایگاه ششم فهرست جذاب‌ترین زنان نیروهای مسلح را دارند. پاکستان تنها کشوری در جهان اسلام است که در آن زنان وظایف نظامی را در عملیات‌های نظامی خصمانه و جنگی انجام می‌دهند. از سال ۱۹۴۷ پس از شکل‌گیری پاکستان، زنان در ارتش پاکستان نقشی فعال داشته‌اند. در حال حاضر واحد بزرگ و قوی از سربازان زن پاکستانی در نیروهای مسلح پاکستان مشغول به خدمت هستند. در سال 2006، دسته اول خلبانان زن جنگنده با دستور پایگاه نیروی هوایی به ماموریت‌های نبرد هوایی پیوستند و زنان ارتش پاکستان برای ماموریت‌های ویژه به‌خصوص تک تیراندازی، جنگ هوابرد و جنگ‌های پیاده نظام آموزش داده شدند. نیروی دریایی پاکستان در حال حاضر تنها شاخه از خدمات است که در آن زنان به خدمت در مأموریت‌های جنگی محدود شده‌اند.

زیباترین زنان ارتش
سربازان زن نیروی مسلح پاکستان

5. زنان ارتش سوئد

نیروهای مسلح سوئدی جایگاه پنجم این لیست را به خود اختصاص می‌دهند. از سال 1989 هیچ گونه محدودیت جنسیتی در ارتش سوئد در دسترسی به آموزش و پست‌های نظامی وجود ندارد. زنان سوئدی در انواع نبردها، پست‌ها و سرویس‌های نظامی نقش دارند. سرویس دفاع داوطبانه زنان سوئدی یک سازمان دفاع کمکی مربوط به Home Guard و جزئی از نیروهای مسلح سوئدی است. سوئد کشوری زیبا با دختران زیبا است. زنان سوئدی قدبلند، باهوش و بسیار جذاب هستند و تمام این ویژگی‌ها، نیروهای مسلح این کشور را به یکی از زیباترین نیروهای مسلح جهان تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید: با ده کشوری که دارای زیباترین زنان هستند آشنا شوید!

زنان زیبای ارتش
سربازاران زن سوئدی

4. ارتش یونان

در جایگاه چهارم این لیست، سربازان زن جذاب ارتش یونان قرار دارند. یونان در حال حاضر خدمت سربازی اجباری برای مردان دارد که طبق آن تمام مردان بالای 18 سال سن باید دوره 9 ماهه خدمت سربازی را طی کنند. زنان یونان به صورت داوطلبانه می‌توانند به ارتش خدمت کنند اما نیازی نیست مثل مردان عضو ارتش شده و به خدمت نظام درآیند.

سربازان زن زیبای جهان
سربازان زن نیروی مسلح یونان

3. زنان ارتش استرالیا

ارتش استرالیا در جایگاه سوم این لیست قرار دارد و از سال 1899 زنان در نیروهای مسلح استرالیا حضور داشته‌اند. آن‌ها تا جنگ جهانی دوم به خدمات پرستاری ارتش استرالیا محدود شده بودند، اما این نقش در سال 1941 تا 1942 گسترش یافت؛ هنگامی که نیروی دریایی سلطنتی استرالیا (RAN)، ارتش و نیروی هوایی سلطنتی استرالیا شعبه‌های زنانه را تاسیس کردند که در آن زنان طیفی از نقش‌های پشتیبانی را برعهده داشتند. از اواخر دهه 1970 تا اوایل 1980 خدمات زنان در ارتش استرالیا گستردش پیدا کرده و اکنون می‌توانند در بسیاری از پست‌ها در نیروی دفاع استرالیا (ADF)، از جمله نقش‌های رزمی خدمت کنند.

زنان زیبای نیروهای مسلح
زنان زیبای نیروی مسلح استرالیا

2. ارتش روسیه

عموم مردم معتقدند که روسیه زیباترین دختران جهان را دارد: دختران قد بلند و ظریف، جذاب، آراسته و با روح و شخصیتی مرموز. زنان روسی که نقش مهمی در تاریخ نظامی کشور خود بازی کرده‌اند، در جایگاه دوم جذاب‌ترین نیروهای مسلح زن جهان قرار می‌گیرند. آن‌ها در طول تاریخ روسیه بویژه در زمان جنگ بزرگ میهنی وظایف مختلفی در ارتش انجام داده‌اند.

بیشتر بخوانید: با ده تا از خوش قیافه‌ترین مردان دنیا آشنا شوید

زیباترین سربازان جهان
سربازان زیبای روس

1. زنان ارتش رومانی

این کشور اروپای شرقی در صدر فهرست جذاب‌ترین زنان نیروهای مسلح قرار دارد. برای پیدا کردن جذاب‌ترین زنان ارتش در جهان کشوری جز ارتش رومانی پیدا نمی‌کنید. شاید ارتش رومانیایی نتواند قدرت شلیک بالای تهاجمی را به رخ بکشد، اما آن‌ها یکی از قوی‌ترین سلاح‌های پیچیده جهان یعنی زنان جذاب را دارند!

زنان رومیزیباترین زنان نیروهای مسلح
زنان زیبای نیروهای مسلح جهان

نظر شما درباره این کشورها چیست؟

منبع wonderlist ListAmaze
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
44 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
4 سال قبل

خیلی خوشمزه بودند

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
4 سال قبل

بنظر ادم اگه قراره گلوله بخوره از اینا بخوره چقدر کیف داره…

واقعا که
واقعا که
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

ادم اینقدر بیمار؟ نوبره

نسرین
نسرین
4 سال قبل

این مسائل افتخار نیست، همه می دانند بردن زنان به ارتش برای چیست!

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  نسرین
4 سال قبل

افرین. درد ما همین است.

بهسا
بهسا
پاسخ به  نسرین
4 سال قبل

برای چیست؟!

کمال
کمال
4 سال قبل

آیا زنان ایرانی هم در ارتش فعالیت دارند و رتبه زنان کشورمان چند است

jana
jana
پاسخ به  کمال
4 سال قبل

خخخهه فاطی کماندوهای ما با اون همه پشم و ریش معلومه دیگه رتبه ردی هستن خخخخ

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  jana
4 سال قبل

که اگه ببرن اونجا خودتم یکی از همونایی

رضا
رضا
پاسخ به  jana
2 سال قبل

ریش و پشم رو به ما نشون میدن ،اصل چیزی دیگست

رستم
رستم
4 سال قبل

بردن زن ها به جنگ برای چیست ما که نمی دونیم؟

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
4 سال قبل

زیباترین و خطرناک ترین

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
4 سال قبل

خدا کنه جنگ بشه من اسیرشون بشمممممم

محسن
محسن
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

شما دست مرداشون میفتید خب.

امیر
امیر
4 سال قبل

اینا زن نیستن مردن
کلا زنی که بخواد بره ارتش مرده
زن قوی مرده
زن ورزشکار مرده
من شک دارم توی جنسیت اینا .

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  امیر
4 سال قبل

زن حرمت داره نه لذت

مائده
مائده
پاسخ به  امیر
2 سال قبل

چون *** اقای محترم
من ی مردایی رو دیدم لاک میزنن
موهاشونو رنگ میکنن مش میزارن
هه از وسایل ارایش استفاده میکنم
اون موقع بخاطر اینکه زنا برن تو ارتش
میگی شک ندارم مردن
ولی منم مطمئنم شومام زن هستید
دوروز دیگه به جای کت شلوار تو عروسی
میایدتاب دامن میپوشید
ب نفعته دیگه توهین نبییم وگرنه تو بد میبینی

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
4 سال قبل

اینا کدامشون قشنگ بودند!؟

امیر
امیر
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

حتمتا یادهمیش خودت بودی که میگی کدومشون خوشکل بودن

ali
ali
4 سال قبل

علت اصلی استفاده زنان در ارتش تأمین امیال جنسی مردان است و این یعنی استفاده ابزاری از زنان و الا زن رو چه به خشونت و آدم کشی

Emran
Emran
4 سال قبل

رفیق نمیدونی تحقی نداری چرا میگی برای تامین جنسی؟؟ تو ارتش امریکا به هیچ عنوان حق ندارند رابطه جنسی کنند چه در ماموریت چه در پادگاناشون اگه این کارو کنند دادگاه نظامی تشکیل میدن براشون حالا فهمیدی اونجا زنانو میارند چون با مردخا یکسان میدونند و هرکی عرضه داشت تو ارتشرنجر میشه یخورده تحقیق کن بعد بیا بگو واسه تامین جنسی اون واسه فیلماست

مائده
مائده
پاسخ به  Emran
2 سال قبل

مرسی دستت درست

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  Emran
2 سال قبل

بله درست میگین شاید این مسئله گفته نشه ولی واقعیت همینه طبق امار منتشر شده فاکس نیوز از هر سه زن ارتش امریکا به یکیشون تجاوز میشه البته نه ازار جنسی که امارش قطعا بالاتره

مرتضی
مرتضی
4 سال قبل

هرکی گفته تو ارتش های اروپایی برای مسایل جنسی از خانم ها استفاده میکنند فکر غلطی هستش به قول دوستمون برو مطالعه کن بعد بگو خاک بر سر میان زن و مرد فرقی نیست

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
4 سال قبل

ایران در کدامین جایگاه قرار دارد.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
4 سال قبل

بنازم دین مبین اسلام و که با وجود مردان اجازه سربازی به زنان نداده

فالکن
فالکن
پاسخ به  کاربران ناشناس
2 سال قبل

میخوای تو نظر ندی شما فقط نگاه کن همین !

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
4 سال قبل

خوشکلترین سربازایه زن و ما داریم. سبیل دارن نیم متر جووون

jana
jana
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

Jooooooooooon????????

اشکان
اشکان
4 سال قبل

اخ قلبم …

مممد
مممد
4 سال قبل

اسلام زن را برای ارتش هم لازم دارد

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
4 سال قبل

اگر به همین رئال ادامه داشته باشه دولت اقای روحانی زنان رو مببره به کشورها میفروشه چون تمام زمین و دریا و هوا و اب رو فرخته فقظ مونده ادمها رو بفروشه و اگر برای ادامه ریاست جمهوری از چین زن مصنوئی وارد میکنه از اون زیبا ترین هاش

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
4 سال قبل

فقط فاطي كوماندوهاي سر چهار راههاي خودمون ، لامصب ها مثل ابزار بعد از كار ميمونه قيافه هاشون ، خخخخخخخخخخخخ

ادم
ادم
4 سال قبل

زنها رو نباید به خط مغدم برد ولی پشت جبهه خیلی خوبه ادمن یک انرزی میگیره خودشون هم بدشون نمیاید اما صحنه

فلانی
فلانی
4 سال قبل

با سلام در دین اسلام که همه دستوراتش بر اساس حکمت است چه به آن حکمتها پی برده باشیم وچه هنوز به خاطر ضعف علمی بعضی از آنها را ندانیم جهاد و نظامی گری به زن واگذار نشد مگر در مواقع خاص برای دفاع شخصی و ناموسی ای کاش زنان و مردان جامعه ما به جای تقلید از این و آن کمی هم به نظریات بدون نقص قران و اهل بیت (ع) در هر موردی توجه داشتند تا بدین وسیله دنیا و آخرت خویش را حفظ می کردند ! ولی افسوس !!!!؟؟؟؟

فرشته وحی
فرشته وحی
پاسخ به  فلانی
4 سال قبل

خب تو الان باید به دستورات دین مبین اسلام گوش میکردی و عکس این خانومای بی روسری رو نمیدیدی .هی وای بر من فلانی جان فکر کنم دوسال جهنم گیرت اومد…

فلانی
فلانی
پاسخ به  فرشته وحی
4 سال قبل

نه من معصومم ونه جنابعالی فرشته وحی من فقط نظر کاملا درست و ایدال رو گفتم و ادعای دیگری هم ندارم!!!

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
4 سال قبل

اگه یه روز با روسیه جنگمون بشه من دلم نمیاد اینا رو بکشم

Arian
Arian
3 سال قبل

خوش قيافه بودن،اما استفاده از زنان در ارتش كار درستي نيست چون اگر أسير شوند وضعيت شان خيلي بدتر از مردها ميشود و زن كه نبايد بجنگ اخه كي فكر ميكنه از لحاظ فيزيك زن از مرد قوي تره البته يه عده ي محدودي هستن

ناشناس میهن پرست
ناشناس میهن پرست
3 سال قبل

زیبا ترین زن جنگجوی ایران را قرار نداده بودید زنان کنترل حجاب حتما قشنگترین خواهند بود چون چادر نمی زاره قشنگیشان دیده شود یک چادر خالی هم می گذاشتید اول می شد جون چیزی معلوم نبود به قول ملانصرالدین میگه اگر قشنگترین نیست بیا اثبات کن

alireza
alireza
3 سال قبل

به نظر من اولی که روی تیتر موضوع هست از همه جذاب تره

بهرام
بهرام
3 سال قبل

ایرانی ها زیباترن

سرکار خانم
سرکار خانم
2 سال قبل

از نظر شخصیتی و رفتاری اصولا زن ها با مرد ها فرق میکنن همه ی ما میدونیم که شخصیت خانم ها لطیف تر هست اما این شخصیت در اتفاقات زندگی ممکن دچار تغیر بشه و خانم ها به دنیای خشونت بپیوندند
تو دنیای خشونت و وحشیگری مرد ها راحت تر دوام میاورند
اما چه زن و چه مرد ممکن هست به دنبال هیجانات باشند چیزی اکثر تو دنیای امروز خیلی ها دنبالشن برخی به دلایل مختلف به ارتش و نیروهای نظامی ملحق میشوند
پسر ها با خوشونت کنار میان ولی همیشه همین طور نیس خیلی از مرد ها هم بودن که تو جنگ جهانی دوم دچار افسردگی شدن
و اینکه
برخا هاتون گفتین برای استفاده جنسی زن ها به ارتش برده میشوند
زن ها اصولا نباید به ارتش بپیوندند
به این دلیل که مرد ها زمانی که در حال نبرد هستند باید روی کار خودشان تمرکز کنند نه اینکه به این فکر کنن کجا می تونن همرزم
خودشم تنها گیر بیاره این یک فاجعه محسوب میشه
زنان هم ممکنه علاقه خاصی به جنگ و درگیری داشته باشن این بستگی داره ولی عضو ارتش شدن اونها ممکنه باعث درد سر بشه فکر های خراب همه جا هست پس زنان باید برای هیجانات خود فکر دیگری بکنند

دانی ال
دانی ال
2 سال قبل

اون وقت میگن ت ایران حقوق زن پایمال میشه دوسال برن خدمت تازه میفهمن ک حقوق مردا پایمال شده خخ