دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

با زیباترین سربازان زن جهان آشنا شوید

سابقه حضور زنان در ارتش به بیش از 400 سال پیش باز می‌گردد و زنان تعداد زیادی از فرهنگ‌ها و ملل در جنگ‌ها و ارتش حضور فعالی داشته‌اند. زنان نقش‌های زیادی در ارتش بازی کرده‌اند؛ از زنان جنگجوی باستان تا زنانی که در حال حاضر در درگیری‌ها خدمت می‌کنند. اگرچه اکثریت قریب به اتفاق رزمندگان هر فرهنگی را مردان تشکیل داده است. در این مقاله ، لیست برخی از جذاب‌ترین سربازان زن سراسر جهان را به شما معرفی می‌کنیم. شما خواهید دید که برخی از آن‌ها واقعا جذاب و زیبا هستند. این دختران ارتش، توانایی بردن هر مسابقه زیبایی را دارند اما از سوی دیگر این دختران نظامی برای محافظت از کشورهای متبوع خود بسیار آماده به نظر می‌رسند. در ادامه، به فهرستی از این دختران زیبا و جذاب ارتش‌های سراسر جهان اشاره می‌کنیم. با دیجی رو همراه باشید.

10. ارتش ایالات متحده امریکا

سربازان زن آمریکایی در فهرست جذاب‌ترین زنان نیروهای مسلح، جایگاه دهم را به خود اختصاص داده‌اند. زنان امریکایی در روزهای اول مجبور بودند لباس‌های مبدل بپوشند تا بتوانند در کنار مردان خدمت کنند و در حال حاضر به آن‌ها نقش کمکی داده می‌شود. طبق آمار سال 2012، 14 درصد ارتش ایالات متحده را زنان تشکیل می‌دهند. بیش از 165,000 زن به خدمت نظام درآمده و به صورت فعال کار می‌کنند و بیش از 35000 زن دیگر به عنوان افسر خدمت می‌کنند.

بیشتر بخوانید: با ده کشوری که دارای قوی‌ترین ارتش جهان هستند آشنا شوید

جذابترین زنان ارتش
سربازان زن امریکایی

9. ارتش جمهوری چک

برای سال‌ها، مقررات نظامی چک اسلواکی اجازه حضور زنان در ارتش را نمی‌داد و درست پس از جنگ جهانی دوم بود که به زنان اجازه داده شد به خدمت نظام درآیند. زنان جمهوری چک در طول جنگ جهانی دوم به صورت مجزا به عنوان پرسنل پزشکی، اپراتورهای تلفن و خدمه توپخانه ضدهوایی جنگیدند. آن‌ها به واحد چک اسلواکی در اتحاد جماهیر شوروی در نیروهای هوایی کمکی زنان در بریتانیا و ارتش بریتانیا در خاورمیانه خدمت کردند. در حال حاضر، آن‌ها جزئی جدایی‌ناپذیر از نیروهای مسلح چک هستند و وجود آن‌ها در برخی از پست‌ها به ویژه افرادی که در نیروی هوایی هستند ضروری شده است.

زنان جذاب ارتش
سربازان زن جمهوری چک

8. ارتش لهستان

ارتش لهستان در جایگاه هشتم لیست ما قرار دارد. در حال حاضر، حدود 2500 زن در نیروهای مسلح لهستان وجود دارد و تمام زنانی که در ارتش لهستان، نیروی دریایی، نیروی هوایی و نیروهای ویژه می‌پیوندند و خدمت می‌کنند حقوق یکسانی مثل مردان ارتش دارند.

زنانی زیبای ارتش لهستان
سربازان جذاب ارتش لهستان

7. ارتش انگلیس

سربازان زن انگلیسی جایگاه هفتم لیست جذاب‌ترین سربازان زن جهان را به خود اختصاص داده‌اند. از اول دهه 1990، زنان نیز به نیروهای مسلح بریتانیا پیوستند. با این حال، آنها از واحد مبارزه اصلی ارتش، تفنگداران نیروی دریایی سلطنتی و هنگ نیروی هوایی سلطنتی محروم مانده‌اند.

زنان زیبای ارتش انگلیس
زیباترین زنان ارتش

6. سربازان زن ارتش پاکستان

سربازان زن پاکستان، جایگاه ششم فهرست جذاب‌ترین زنان نیروهای مسلح را دارند. پاکستان تنها کشوری در جهان اسلام است که در آن زنان وظایف نظامی را در عملیات‌های نظامی خصمانه و جنگی انجام می‌دهند. از سال ۱۹۴۷ پس از شکل‌گیری پاکستان، زنان در ارتش پاکستان نقشی فعال داشته‌اند. در حال حاضر واحد بزرگ و قوی از سربازان زن پاکستانی در نیروهای مسلح پاکستان مشغول به خدمت هستند. در سال 2006، دسته اول خلبانان زن جنگنده با دستور پایگاه نیروی هوایی به ماموریت‌های نبرد هوایی پیوستند و زنان ارتش پاکستان برای ماموریت‌های ویژه به‌خصوص تک تیراندازی، جنگ هوابرد و جنگ‌های پیاده نظام آموزش داده شدند. نیروی دریایی پاکستان در حال حاضر تنها شاخه از خدمات است که در آن زنان به خدمت در مأموریت‌های جنگی محدود شده‌اند.

زیباترین زنان ارتش
سربازان زن نیروی مسلح پاکستان

5. زنان ارتش سوئد

نیروهای مسلح سوئدی جایگاه پنجم این لیست را به خود اختصاص می‌دهند. از سال 1989 هیچ گونه محدودیت جنسیتی در ارتش سوئد در دسترسی به آموزش و پست‌های نظامی وجود ندارد. زنان سوئدی در انواع نبردها، پست‌ها و سرویس‌های نظامی نقش دارند. سرویس دفاع داوطبانه زنان سوئدی یک سازمان دفاع کمکی مربوط به Home Guard و جزئی از نیروهای مسلح سوئدی است. سوئد کشوری زیبا با دختران زیبا است. زنان سوئدی قدبلند، باهوش و بسیار جذاب هستند و تمام این ویژگی‌ها، نیروهای مسلح این کشور را به یکی از زیباترین نیروهای مسلح جهان تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید: با ده کشوری که دارای زیباترین زنان هستند آشنا شوید!

زنان زیبای ارتش
سربازاران زن سوئدی

4. ارتش یونان

در جایگاه چهارم این لیست، سربازان زن جذاب ارتش یونان قرار دارند. یونان در حال حاضر خدمت سربازی اجباری برای مردان دارد که طبق آن تمام مردان بالای 18 سال سن باید دوره 9 ماهه خدمت سربازی را طی کنند. زنان یونان به صورت داوطلبانه می‌توانند به ارتش خدمت کنند اما نیازی نیست مثل مردان عضو ارتش شده و به خدمت نظام درآیند.

سربازان زن زیبای جهان
سربازان زن نیروی مسلح یونان

3. زنان ارتش استرالیا

ارتش استرالیا در جایگاه سوم این لیست قرار دارد و از سال 1899 زنان در نیروهای مسلح استرالیا حضور داشته‌اند. آن‌ها تا جنگ جهانی دوم به خدمات پرستاری ارتش استرالیا محدود شده بودند، اما این نقش در سال 1941 تا 1942 گسترش یافت؛ هنگامی که نیروی دریایی سلطنتی استرالیا (RAN)، ارتش و نیروی هوایی سلطنتی استرالیا شعبه‌های زنانه را تاسیس کردند که در آن زنان طیفی از نقش‌های پشتیبانی را برعهده داشتند. از اواخر دهه 1970 تا اوایل 1980 خدمات زنان در ارتش استرالیا گستردش پیدا کرده و اکنون می‌توانند در بسیاری از پست‌ها در نیروی دفاع استرالیا (ADF)، از جمله نقش‌های رزمی خدمت کنند.

زنان زیبای نیروهای مسلح
زنان زیبای نیروی مسلح استرالیا

2. ارتش روسیه

عموم مردم معتقدند که روسیه زیباترین دختران جهان را دارد: دختران قد بلند و ظریف، جذاب، آراسته و با روح و شخصیتی مرموز. زنان روسی که نقش مهمی در تاریخ نظامی کشور خود بازی کرده‌اند، در جایگاه دوم جذاب‌ترین نیروهای مسلح زن جهان قرار می‌گیرند. آن‌ها در طول تاریخ روسیه بویژه در زمان جنگ بزرگ میهنی وظایف مختلفی در ارتش انجام داده‌اند.

بیشتر بخوانید: با ده تا از خوش قیافه‌ترین مردان دنیا آشنا شوید

زیباترین سربازان جهان
سربازان زیبای روس

1. زنان ارتش رومانی

این کشور اروپای شرقی در صدر فهرست جذاب‌ترین زنان نیروهای مسلح قرار دارد. برای پیدا کردن جذاب‌ترین زنان ارتش در جهان کشوری جز ارتش رومانی پیدا نمی‌کنید. شاید ارتش رومانیایی نتواند قدرت شلیک بالای تهاجمی را به رخ بکشد، اما آن‌ها یکی از قوی‌ترین سلاح‌های پیچیده جهان یعنی زنان جذاب را دارند!

زنان رومیزیباترین زنان نیروهای مسلح
زنان زیبای نیروهای مسلح جهان

نظر شما درباره این کشورها چیست؟

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع wonderlist ListAmaze
مطالب مرتبط

33
دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar
22 دیدگاه
11 پاسخ
0 دنبال‌کننده
 
باحال‌ترین دیدگاه
داغ‌ترین دیدگاه
ناشناس
ناشناس

خیلی خوشمزه بودند

ناشناس
ناشناس

بنظر ادم اگه قراره گلوله بخوره از اینا بخوره چقدر کیف داره…

نسرین
نسرین

این مسائل افتخار نیست، همه می دانند بردن زنان به ارتش برای چیست!

کمال
کمال

آیا زنان ایرانی هم در ارتش فعالیت دارند و رتبه زنان کشورمان چند است

رستم
رستم

بردن زن ها به جنگ برای چیست ما که نمی دونیم؟

ناشناس
ناشناس

زیباترین و خطرناک ترین

ناشناس
ناشناس

خدا کنه جنگ بشه من اسیرشون بشمممممم

امیر
امیر

اینا زن نیستن مردن
کلا زنی که بخواد بره ارتش مرده
زن قوی مرده
زن ورزشکار مرده
من شک دارم توی جنسیت اینا .

ناشناس
ناشناس

اینا کدامشون قشنگ بودند!؟

ali
ali

علت اصلی استفاده زنان در ارتش تأمین امیال جنسی مردان است و این یعنی استفاده ابزاری از زنان و الا زن رو چه به خشونت و آدم کشی

Emran
Emran

رفیق نمیدونی تحقی نداری چرا میگی برای تامین جنسی؟؟ تو ارتش امریکا به هیچ عنوان حق ندارند رابطه جنسی کنند چه در ماموریت چه در پادگاناشون اگه این کارو کنند دادگاه نظامی تشکیل میدن براشون حالا فهمیدی اونجا زنانو میارند چون با مردخا یکسان میدونند و هرکی عرضه داشت تو… بیشتر بخوانید »

مرتضی
مرتضی

هرکی گفته تو ارتش های اروپایی برای مسایل جنسی از خانم ها استفاده میکنند فکر غلطی هستش به قول دوستمون برو مطالعه کن بعد بگو خاک بر سر میان زن و مرد فرقی نیست

ناشناس
ناشناس

ایران در کدامین جایگاه قرار دارد.

ناشناس
ناشناس

بنازم دین مبین اسلام و که با وجود مردان اجازه سربازی به زنان نداده

ناشناس
ناشناس

خوشکلترین سربازایه زن و ما داریم. سبیل دارن نیم متر جووون

اشکان
اشکان

اخ قلبم …

مممد
مممد

اسلام زن را برای ارتش هم لازم دارد

ناشناس
ناشناس

اگر به همین رئال ادامه داشته باشه دولت اقای روحانی زنان رو مببره به کشورها میفروشه چون تمام زمین و دریا و هوا و اب رو فرخته فقظ مونده ادمها رو بفروشه و اگر برای ادامه ریاست جمهوری از چین زن مصنوئی وارد میکنه از اون زیبا ترین هاش

ناشناس
ناشناس

فقط فاطی کوماندوهای سر چهار راههای خودمون ، لامصب ها مثل ابزار بعد از کار میمونه قیافه هاشون ، خخخخخخخخخخخخ

ادم
ادم

زنها رو نباید به خط مغدم برد ولی پشت جبهه خیلی خوبه ادمن یک انرزی میگیره خودشون هم بدشون نمیاید اما صحنه