عاقبت سلفی گرفتن با مار پیتون!

انسان، حیوان و سلفی کلمات متضادی هستند که نباید در کنار هم قرار گیرند. سال گذشته بود که خبری درباره مردی به نام Todd Fassler منتشر شد، وی یک مار زنگی را در طبیعت پیدا کرده بود و به مدت یکسال از آن نگه داری می‌کرد تا اینکه یک روز ایده سلفی گرفتن با مار خانگی در ذهنش ایجاد می‌شود و برای این کار اقدام می‌کند. اما مار او رابطه چندان خوبی با سلفی گرفتن ندارد در نتیجه این مرد راهی بیمارستان می‌شود و تنها داروی کامل ضد سم است که زندگی وی را نجات می‌دهد.

امیدوار بودیم این آخرین باری باشد که کلمات انسان، مار و سلفی را کنار هم به کار می‌بریم اما اینگونه نبود و ماه بعد مردی به نام الکس گومز، در مزرعه خانوادگی‌اش یک مار 1.2 متری مشاهده کرد. این مرد به جای تماس با کنترل حیوانات یا مارگیرهای حرفه‌ای تصمیم گرفت با این مار بزرگ سلفی بگیرد! حتماً می‌توانید پیش بینی کنید که نتیجه این سلفی چگونه بود.

از این حادثه و آسیبی که به الکس گومز وارد شد 1 سال می‌گذرد و فکر می‌کردیم جهان در این زمینه به بلوغ رسیده و دیگر شاهد چنین حوادثی نخواهیم بود. اما ظاهراً تصور اشتباهی داشتیم و یک مرد دیگر اینبار در هند برای گرفتن سلفی با مار اقدام می‌کند.

 

snakeاین مار پیتون به تازگی از یک مدرسه در راجستان واقع در شمال غربی هندوستان خارج شده و در حال نقل مکان کردن بود که یک مرد هندی تصمیم می‌گیرد با آن سلفی بگیرد. نتیجه این سلفی را در بالا مشاهده می‌کنید و همانطور که مشخص است مار به شانه او ضربه وارد می‌کند. با این حال خوشبختانه آسیب جدی‌ای به این مرد وارد نشده است.

در آینده اگر ایده سلفی گرفتن با حیوانات به ویژه مارها به ذهنتان خطور کرد این حوادث را به یاد آورید و به طور کلی از تلاش برای عملی کردن ایده خود دست بکشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها