به سرقت رفتن پلی استیشن 5 از بسته‌های ارسالی آمازون خبرساز شد!

آمازون به عنوان بزرگ‌ترین خرده‌فروشی آنلاین دنیا همواره در تلاش بوده تا ارائه خدمات خود را در سراسر جهان به روش‌های مختلف بهبود ببخشد. اما با این حال، اتفاقی که اخیراً به دنبال شروع عرضه کنسول نسل بعدی سونی رخ داده، باعث شده تا شکایات زیادی متوجه این شرکت شود. با دیجی رو همراه باشید.

موضوع از این قرار است که پس از شروع رسمی عرضه پلی استیشن 5 در انگلستان، مشتریانی که این کنسول نسل بعدی را در آمازون سفارش داده بودند، خبر از به سرقت رفتن محتوای جعبه پستی دادند! بر اساس پست‌های متعددی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، بسیاری از مشتریانی که سفارشات PS5 خود را دریافت کرده‌اند، بعد از باز کردن جعبه پستی آمازون، در کمال تعجب تنها چند تکه اسباب بازی و یا اقلام بی‌ارزش دیگر نصیب‌شان شده است! حتی گزارش شده که وضعیت سفارش برخی از مشتریانی که هیچ بسته‌ای تحویل نگرفته‌اند، به عنوان تحویل داده شده ثبت گردیده است.

به عنوان نمونه، آنتونی دیکنز، بنیانگذار یک وب سایت خبری با محوریت نینتندو، از جمله کسانی بود که اعلام کرد به جای تحویل گرفتن کنسول پلی استیشن 5 تنها چند تفنگ آب‌باش را داخل جعبه پستی یافته است؛ جعبه‌ای که ظاهراً پس از باز شدن و جایگزین شدن محتوای آن، با نوار چسب معمولی دوباره بسته‌بندی شده بود.

به سرقت رفتن پلی استیشن 5

در گزارش مشابه دیگری، یکی از روزنامه نگاران مشهور MTV به نام بکس آوریل می (Bex April May) خبر داده که به جای کنسول 499 دلاری سونی، یک سرخ کن ارزان قیمت چینی دریافت کرده است!

به همین ترتیب، بسیاری دیگر از مشتریان پلی استیشن 5 که این کنسول را از آمازون سفارش داده‌اند، به جای دستگاه مورد انتظار خود، اقلام بی ارزشی مانند ماساژور پا، گریل، یک کیسه برنج و حتی غذای گربه دریافت کرده‌اند! البته همان‌طور که گفتیم این دسته از مشتریان حداقل خوش‌شانس بوده‌اند که در نهایت چیزی تحویل گرفته‌اند، چرا که برخی افراد حتی رنگ بسته پستی ارسال شده از سوی آمازون را هم ندیده‌اند!

شعبه انگلستان آمازون در پاسخ به این گزارش‌ها، با انتشار بیانیه‌ای خبر از پیگیری موضوع داده است.

منبع beebom
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها