در پی شیوع ویروس کرونا اپل فروشگاه‌ها و دفاتر خود را در چین می‌بندد!

اپل امروز با صدور بیانیه‌ای کوتاه اعلام کرد که تا روز 9 فوریه (20 بهمن) کلیه فروشگاه‌های فیزیکی، دفاتر شرکت‌ها و مراکز تماس خود در چین را خواهد بست. به گفته مسئولان اپل، این اقدام به منظور در نظر گرفتن جوانب احتیاط و بر اساس توصیه متخصصان برجسته بهداشت انجام می‌شود تا کارمندان شرکت را تا حد ممکن از معرض ابتلا به ویروس کرونا دور نگه دارد. شیوع ویروس کرونا طی دو ماه گذشته در چین به طور فزاینده‌ای ادامه پیدا کرده و باعث نگرانی‌های جدی در سطح جهان شده است.

البته شایان ذکر است که با وجود تعطیل شدن فروشگاه‌های فیزیکی اپل، فروشگاه آنلاین این شرکت همچنان به فعالیت خود در چین ادامه خواهد داد.

پیش از این گزارش شده بود که شیوع ویروس کرونا ممکن است تولید آیفون 9 و همچنین جدیدترین نسل از ایرپادهای اپل را با مشکل مواجه کند. البته، فاکسکان، شریک اصلی اپل، این شایعات را تکذیب کرده و اطمینان داده که “آن‌ها به تعهدات مربوط به تولید جهانی محصولات خود پایبند خواهند بود”.

به گفته برخی منابع داخلی، تولید آیفون 9 در حال حاضر وارد مرحله آزمایشی شده و پیش‌بینی می‌شود تا پایان ماه مارس با موجودی اولیه 30 میلیون واحدی روانه بازار شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها