بلیط هواپیما

تولید انبوه هدست واقعیت ترکیبی اپل تا مارس 2023 شروع خواهد شد

طبق آخرین گزارش DigiTimes، هدست واقعیت ترکیبی (XR) اپل تا مارس 2023 وارد فاز تولید انبوه خواهد شد. انتظار می‌رود تولید کننده چینی پگاترون تامین کننده اصلی این دستگاه باشد و اعتقاد بر این است که اپل هدست XR خود را در رویدادی در آوریل 2023 رونمایی خواهد کرد. در ضمن، ظاهراً عرضه اولیه این هدست بسیار محدود خواهد بود. با دیجی رو همراه باشید.

این گزارش تصریح می‌کند که عرضه اولیه هدست XR در سال اول حدود 700 تا 800 هزار  دستگاه خواهد بود که کمتر از تخمین‌های قبلی مبنی بر 2.5 میلیون دستگاه است. حجم پایین عرضه، هدست XR را برای تامین کنندگان سودآور نمی‌سازد، هر چند که پگاترون و سایر کارخانجات تولیدی و تأمین قطعه، این سفارش‌ها را برآورده می‌کنند تا بتوانند موقعیت بهتری برای محصولات AR/VR آینده در خط تولید خود داشته باشند.

هدست واقعیت ترکیبی اپل

در همین رابطه، اپل قبلاً نام Reality One را به عنوان یک نشان تجاری به ثبت رسانده که گمان می‌رود مربوط به پروژه هدست MX این شرکت باشد. گزارش‌های قبلی رونمایی از این محصول در ژانویه 2023 را پیش‌بینی می‌کردند و گفته می‌شد که ثبت پیش‌سفارش‌ها نیز در سه ماهه دوم 2023 آغاز شده و در نهایت حوالی برگزاری کنگره جهانی موبایل در ماه ژوئن، فروش آزاد آن شروع شود.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها