تریلر Assassin’s Creed Odyssey را در E3 2018 تماشا کنید

در روزهای منتهی به E3 2018، اخبار زیادی راجع به نسخه‌ی بعدی Assassin’s Creed به بیرون درز کرده بود؛ یکی از این افشاها به قدری کامل بود که یوبی سافت را مجبور کرد که زودتر از موعد، نام بازی را اعلام کند: Assassin’s Creed Odyssey. ما می‌دانستیم که این بازی در یونان باستان جریان خواهد داشت و می‌دانستیم که تاریخ انتشار بازی در سال جاری میلادی مقرر شده؛ هم اکنون، بعد از کنفرانس یوبی سافت، تریلری به همراه جزئیات زیادی از گیم پلی بازی در اختیار ما قرار گرفته است.

“ادیسه” در سال 431 قبل از میلاد جریان دارد و ماجراهای دو شخصیت قابل بازی، یعنی کاساندرا و الکسیوس را در زمان رویدادهای جنگ پلوپونز دنبال می‌کند. زمانی که شما شخصیت خود را انتخاب کردید، دیگر نمی‌توانید همانند نسخه‌ی Syndicate شخصیت قابل بازی خود را تا انتها عوض کنید؛ چیزی شبیه به بازی Dishonored 2. هرکدام از شخصیت‌ها دارای نیزه‌ی لئونیداس خواهند بود که این شیء، نقش مهمی در گیم پلی و در داستان ایفا می‌کند.

در نسخه‌ی سال‌ گذشته‌ی AC، یعنی Origins، المان‌هایی از بازی‌های نقش‌ آفرینی مشاهده می‌شد. در نسخه‌ی امسال، این المان‌ها گسترش پیدا می‌کنند و شامل گزینه‌های انتخاب دیالوگ، تجهیزات مختلف، جدول انتخاب مهارت‌ها (Skill Trees) و تاثیرگذاری انتخاب‌های بازیکن روی دنیای اطراف خواهد شد. به نظر می‌رسد که بعضی موارد فراطبیعی نیز در بازی وجود داشته باشد، زیرا در یک صحنه یک مینوتور (Minotaur) دیده می‌شود.

این‌که همه‌ی این مکانیک‌های جدید و نوین تا چه حد به مذاق بازیکنان خوش خواهد آمد، مشخص نیست. در ادامه‌ی رویداد E3، می‌توان منتظر جزئیات جدیدی از این بازی بود. در ادامه شما را به تماشای تریلر به نمایش در آمده در کنفرانس یوبی‌سافت دعوت می‌کنیم.

منبع Cnet

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.