بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered در راه است

چنیدن سال قبل، کمپانی بازی سازی اکتیویژن (Activision) بازی تحت عنوان Call of Duty: Modern Warfare Remastered عرضه کرد؛ همانطور که از عنوانش مشخص است، این بازی نسخه رمستر شده از یک ندای وظیفه قدیمی و در عین حال محبوب است. اخیرا نیز اخباری مبنی بر انتشار یک نسخه رمستر شده از Call of Duty: Modern Warfare 2 پخش شده‌است.

سیستم رده بندی سنی بازی‌های ویدیویی، PEGI، بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را در لیست خود قرار داده‌است که نشان می‌دهد این بازی به احتمال زیاد در آینده رسما معرفی می‌شود. هرچند این اولین لیستی نیست که در آن Call of Duty: Modern Warfare 2 دیده می‌شود.

اما هنوز هم مشخص نیست که کمپانی اکتیویژن، در عرضه Call of Duty: Modern Warfare 2 چه استراتژی را پیش می‌گیرد. کمپانی اکتیویژن، اولین Modern Warfare رمستر شده را در حالت Infinite Warfare (این حالت شامل 3 مد مختلف در بازی است) عرضه کرد، که باعث می‌شود گیمرها برای دستیابی به این بازی، آن را خریداری کنند.

همچنین احتمال این نیز وجود دارد که اکتیویژن برای عرضه Call of Duty: Modern Warfare 2، از استراتژی مشابه با Modern Warfare Remastered استفاده کند. تمام این‌ها به این معنی است که به زودی یک بازی ندای وظیفه جدید به طور رسمی معرفی می‌شود. به احتمال زیاد، این بازی در چند ماه آینده در رویداد E3 که مخصوص بازی‌های ویدیویی است به نمایش در بیاید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Uber Gizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها