فلای تودی

سری بازی‌های هیلو (Halo) بالاخره برای کامپیوتر هم عرضه می‌شود

مایکروسافت بالاخره پس از سال‌ها به خواسته هواداران پاسخ مثبت داد و قرار است سری بازی‌های محبوب هیلو (Halo) را برای رایانه‌های شخصی هم عرضه کند.

غول نرم افزاری دنیا و خالق کنسول بازی ایکس باکس روز گذشته اعلام کرد که نسخه‌های مختلف سری بازی‌های تیراندازی علمی تخیلی محبوب هیلو در قالب مجموعه‌ای تحت عنوان The Master The Chief Collection در دسترس دارندگان رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. مایکروسافت هنوز هیچ اشاره‌ای به تاریخ دقیق عرضه این مجموعه نکرده اما گفته که قصد دارد آن را در فروشگاه مایکروسافت استور و همچنین فروشگاه محبوب استیم عرضه کند.

سری بازی‌های هیلو (Halo) بالاخره برای کامپیوتر هم عرضه می‌شود

مایکروسافت در بیانیه‌ای گفته: “مهمترین و حیاتی‌ترین عنصر این پروژه این است که اطمینان حاصل شود که Halo: The Master Chief Collection تجربه‌ای تراز اول از بازی‌های شوتر را در اختیار کاربران رایانه‌های شخصی قرار دهد.” این شرکت قصد دارد بازی‌های مختلف این مجموعه را به ترتیب منتشر کرده و کار را با Halo: Reach آغاز کند؛ عنوانی که برای اولین بار در سال 2010 عرضه شد و پیش درآمدی بر داستان مجموعه هیلو بود. خبر عرضه مجموعه بازی‌های هیلو برای رایانه‌های شخصی، در جریان پخش ویدیویی کنفرانس Inside Xbox اعلام شد.

پس از عرضه Halo: Reach، شماره‌های 1 تا 4 این مجموعه نیز به ترتیب زمانی و به صورت جداگانه در دسترس گیمرها قرار خواهد گرفت. البته مایکروسافت در نهایت وعده عرضه کل مجموعه به صورت یکجا را نیز داده است.

منبع cnet
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها