فلای تودی

ویدیویی جالب از یک ربات ابرسرباز که انسان‌ها حریفش نمی‌شوند! [تماشا کنید]

بوستون داینامیکس (Bosstown Dynamics) یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه تولید ربات است و سابقه ساخت ربات‌های متنوعی را که می‌توانند در صنعت و امور نظامی استفاده شوند، در کارنامه کاری خود دارد. اما ظاهراً تیم فعال در بوستون داینامیکس هنوز یاد نگرفته‌اند که چگونه با ربات‌های خود رفتار کند، چرا که هر از گاهی ویدیوی با مضمون جدال مهندسان این شرکت با ربات‌ها منتشر می‌شود! با دیجی رو همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

در ماه ژوئن، استودیوی کریدور دیجیتال (Corridor Digital) که در شهر لس آنجلس مستقر است، یک ویدیوی هجوآمیز برای بوستون داینامیکس تولید کرد که در آن یکی از ربات‌های ساخت شرکت پس از آنکه توسط سازندگانش تحت آموزش‌های سخت‌گیرانه قرار می‌گیرد، تلاش می‌کند تا از آن‌ها انتقام بگیرد!

در ادامه، امروز هم شاهد انتشار یک ویدیوی جدید با مضمونی کمابیش مشابه هستیم که در آن بوستون داینامیکس برای تمرین تیراندازی، با یکی از ربات‌های نظامی خود به منطقه‌ای صحرایی رفته است. البته همان طور که می‌توانید حدس بزنید اوضاع بر وفق مراد پیش نرفته و در آخر اتفاقی عجیب رخ می‌دهد.

این کلیپ جدید که ساختگی بوده و بیشتر به عنوان ویدیویی فان و سرگرم کننده می‌توان به آن نگاه کرد، یک ربات ابرسرباز را نشان می‌دهد که با انواع سلاح‌های مختلف قصد تیراندازی به اهداف ثابت را دارد اما در این بین، مربیان به طور مکرر تلاش می‌کنند تا برای او مشکل ایجاد کرده و تمرکز و تعادلش را بر هم بزنند! اما ربات با وجود تمام این مزاحمت‌ها موفق می‌شود سوژه‌های مشخص شده را به خوبی مورد هدف قرار داده و از آزمایش سربلند بیرون بیاید تا اینکه اتفاقی جالب رخ می‌دهد.

در مورد ماجرای این ویدیو بهتر است بیش‌تر از این توضیح ندهیم و از شما دعوت کنیم تا در ادامه آن را به طور کامل از وب‌سایت دیجی رو تماشا کنید.

منبع futurism
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها