کاربران گلکسی اس 8: مشکل سایه قرمز رنگ روی صفحه نمایش جدی‌ نیست! [تماشا کنید]

گزارش‌های کاربران گلکسی اس 8 در مورد سایه قرمز رنگی که روی صفحه نمایش این گوشی دیده شده بود، توسط ناظرین دریافت و به دقت بررسی می‌شود و اگر این مشکل بیش از حد جدی باشد، آن‌ها این مشکل را به عنوان یک هشدار گزارش می‌کنند.

اما گزارش‌هایی که منتشر شده حاکی از آن است که مشکل سایه قرمز رنگ روی صفحه نمایش این گوشی چندان جدی نیست. کاربران گزارش‌هایی در مورد تغییر رنگ صفحه نمایش به سمت رنگ‌های گرم و مایل به قرمز (در حد چند واحد رنگ) داده‌اند. اما این تغییر رنگ به هیچ وجه به حدی نیست که کاربران بلافاصله با استفاده از آن متوجه این موضوع شوند.

گزارش می‌گوید:

ارزیابی ما از این گوشی نشان داد که در 4 مورد صفحه نمایش‌هایی که مورد تست قرار گرفته بودند نسبت به گوشی‌های دیگر بیشتر متمایل به رنگ قرمز بود. معلوم نیست که مصرف کنندگان چه واکنشی به این موضوع نشان دهند، به خصوص اگر آن‌ها 2 مدل مشابه از این گوشی نداشته باشند که تغییر رنگ صفحه نمایش خود را با آن مقایسه کنند.

سامسونگ در حال حاضر به‌روز رسانی جدیدی برای این گوشی را به مراکز خدمات خود در کره ارسال کرده و این به روز رسانی را به زودی برای تمام گوشی‌های خود منتشر می‌کند تا مشکل سایه قرمز رنگ در صفحه نمایش را از بین ببرد، این کار سامسونگ نشان می‌دهد این مشکل سخت‌افزاری نیست. گزارش کاربران این گوشی هنوز به طور کامل به پایان نرسیده است. باتری‌های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس هنوز هم تحت بررسی است، اما دوربین این گوشی به عنوان یکی از بهترین دوربین‌ها در تست‌ها مورد تایید قرار گرفته است. همچنین محافظ گوریلا 5 صفحه نمایش این گوشی و مقاومت بالای آن نیز بررسی و تایید شده است.

در مورد این موضوع مطالب بیشتری بخوانید:
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها