کورتانا از بخش جستجوی ویندوز 10 خارج می شود!

اینطور که به نظر می رسد، مایکروسافت در تلاش است تا رابط کاربری دستیار دیجیتال خود در ویندوز 10 را تغییر دهد.

براساس گزارش تازه‌ای، ممکن است اهالی ردموند کورتانا را از بخش جستجوی ویندوز 10 بیرون کشیده و در قسمت اکشن سنتر جای دهند. از زمان انتشار ویندوز 10، این هوش مصنوعی در قسمت استارت و جستجوی ویندوز قرار داشته و این اولین بار است که در مورد جابه جایی کورتانا صحبت می شود!

یکی از دلایل جایه جایی خانه‌ی کورتانا ممکن است به مدیریت بهتر نوتیفکیشن ها توسط این دستیار دیجیتال در بخش اکشن سنتر مربوط باشد، همچنین گزارشاتی وجود دارد مبنی بر اینکه مایکروسافت در حال ساخت یک سرویس چت برپایه دستیار دیجیتال خود است.
در گزارش منتشر شده اطلاعاتی نیز در مورد نوع نمایش نوتیفکیشن ها آمده است که بر این اساس کاربران قادر خواهند بود بین نمایش نوتیفیکیشن های معمول یا نمایش پیام های کورتانا یکی را به دلخواه انتخاب کنند. لازم به ذکر است سرویس چت با کورتانا به هیچ وجه جای پاسخ دهی به دستورات صوتی را نخواهد گرفت و این دستیار دیجیتال در کنار سرویس چت، همچنان ارتباط صوتی خود را حفظ خواهد کرد!
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar
1 دیدگاه
0 پاسخ
0 دنبال‌کننده
 
باحال‌ترین دیدگاه
داغ‌ترین دیدگاه
amirali
amirali

واسه اینکه تو بطن این تغییرات مایکروسافت باشی اول باید ویندوزتو به صورت اورجینال تهیه کنی البته راه حل دیگه ای هم هست که دنبال یه کرک قابل اطمینان بری من گشتم پیدا نکردم و ترجیح دادم باقی عمرمو پای گشتن دنبال کرکی که ویژگیهای ویندوزا ورجینال داشته باشه تلف… بیشتر بخوانید »