بازی‌های رایگان ماه دسامبر 2018 پلی استیشن پلاس معرفی شدند

همان‌طور که می‌دانید، سونی هر ماه به مشترکین پلی استیشن پلاس چند بازی را به صورت رایگان ارائه می‌کند؛ مایکروسافت نیز برای ایکس باکس لایو گلد همین سرویس را می‌دهد. سونی معمولا چند روز قبل از شروع هرماه این لیست بازی‌ها را اعلام می‌کند و امروز هم این شرکت لیست بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس برای دسامبر 2018 را تایید کرد.

بازی ترسناک علمی تخیلی سوما (Soma) که آن را در لیست بهترین بازی‌های ترسناک نیز قرار دادیم، اولین بازی این لیست است. این عنوان یک داستان عجیب و غریب راجع به هویت، خودآگاهی و انسان بودن را روایت می‌کند. در این بازی شما باید از ترمینال‌‌های قفل شده عبور کنید و اسناد محرمانه‌ای را مرور کنید تا حقیقت را بیابید.

بازی‌های رایگان ماه دسامبر 2018 پلی استیشن پلاس معرفی شدند

بازی بعدی، عنوان مسابقه‌ای اکشن Onrush است. بازیکنان با کنترل بسیار زیاد و اکشن سرشار بازی باید برای تیمشان پیروزی به دست آورند. این بازی پر از چیزهای مختلف برای انجام دادن و گزینه‌های شخصی سازی زیاد برای ماشینتان بوده و می‌تواند بسیار جذاب باشد.

دیگر بازی‌ها شامل Steredenn و Steinsgate هستند. صاحبان پلی استیشن ویتا نیز می‌توانند بازی‌های Papers Please و Iconoclasts را به صورت رایگان دریافت کنند که البته آیکونوکلاست‌ها برای پلی استیشن 4 هم در دسترس است.

همه‌ی این بازی‌ها از 4 دسامبر 2018 تا اول ژانویه‌ی 2019 برای مشترکین پلی استیشن پلاس رایگان خواهند بود.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها