Picasa: نرم افزار ویرایش عکس همه کاره‌ی گوگل

یک حقیقت جالب: نرم افزار پیکاسا (Picasa) باید دیگر وجود نداشته باشد. شرکت گوگل سال گذاشته کنار گذاشته شدن آن را تأیید کرده بود، اما درست مانند کارآگاهانی که نمی‌توانند خود را بازنشسته کنند، این نرم افزار نیز هنوز برای خدمت رسانی به شما و عکس‌هایتان آماده است.

بیشتر بخوانید:

هر چند که شاید دیگر گوگل، پیکاسا را با توجه به تمرکز بر روی مجموعه‌ی جدیدتر گوگل فوتوز (Google Photos) خود، به روز رسانی نکند، اما این نرم افزار هنوز ابزار فوق‌العاده‌ای را به منظور بهبود و دسته بندی کردن تصاویر در اختیار کاربران قرار می‌دهد. علاوه بر این، برای استفاده از پیکاسا نیازی به اتصال به اینترنت وجود ندارد.

نرم افزار پیکاسا سریع است، قابلیت مفید تشخیص چهره را ارائه می‌دهد و با مجموعه‌ای از جلوه‌های دوربین خوب، شما را در بهبود عکس‌هایتان همراهی می‌کند. به علاوه، امکان برچسب گذاری جغرافیایی، اضافه کردن متن، ابزار عالی Fill Light به منظور بهبود تصاویر ثبت شده تحت شرایط نوری نامناسب و قابلیت روتوش کردن نیز در این نرم افزار به چشم می‌خورد.

پس از این که کار ویرایش عکس‌ها به پایان رسید، پیکاسا به شما اجازه می‌دهد تا متادیتا و نام آن‌ها را ویرایش کنید و محل مناسبی را برای ذخیره‌ی تصویر خروجی انتخاب نمایید. اگر عکس‌های بسیاری را بر روی حافظه‌ی خود ذخیره دارید که خاک مجازی بر روی آن‌ها نشسته است، این نرم افزار می‌تواند شما را در دسته بندی آن‌ها، کمک فراوانی کند.

نام اپلیکیشن: Picasa
قیمت: رایگان
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع TechRadar
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها