آفیس 2019 فقط روی ویندوز 10 اجرا خواهد شد

انتظار می‌رود که مایکروسافت آفیس 2019 را در نیمه‌ی دوم 2018 عرضه کند. این برای کسانی که منتظر تجربه‌ی قابلیت‌های جدید پکیج کاری جدید مایکروسافت آفیس هستند، خبر خوبی است؛ اما یک نکته وجود دارد که ممکن است برای خیلی‌ها اهمیت بسیار بالایی داشته باشد: بر اساس مقاله‌‌ای که توسط مایکروسافت منتشر شده، آفیس 2019 فقط روی سیستم‌هایی اجرا می‌شود که مجهز به ویندوز 10 هستند.

با این حال، قبل از آن‌که عصبانی شوید، باید بدانید که این فقط در نسخه‌ی مستقل آفیس 2019 صادق است و نسخه‌ای که با اشتراک در Office 365 دریافت می‌کنید، در همه‌ی ویندوزها قابل استفاده است. با این اوصاف، افرادی که علاقه‌ای به این اشتراک‌ها ندارند و خریدهای تکی را ترجیح می‌دهند، بهتر است ویندوز 10 را روی سیستم‌های خود داشته باشند.

ما می دانیم که مایکروسافت فشار زیادی روی کاربران و شرکت‌ها برای استفاده از ویندوز 10 گذاشته است، اما به خاطر مشکلاتی که در ویندوز 8 به وجود آمد، قابل درک است که بعضی کاربران در ارتقای ویندوز خود شک داشته باشند. علاوه بر این، مشکلات عادت و آشنایی به ویندوز مورد علاقه‌ نیز مطرح است که باعث می‌شود بعضی کاربران ترجیح دهند ویندوز قبلی خود را داشته باشند.

همچنین مایکروسافت بیان کرده است که پشتیبانی ویژه از آفیس 2019 از 5 سال سابق به 2 سال رسیده است؛ با این وجود، پشتیبانی عمومی همان 5 سال قبلی باقی خواهد ماند.

 

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.