فلای تودی

رابط کاربری EMUI 10 مبتنی بر اندروید کیو معرفی شد

هواوی امروز علاوه بر رونمایی از سیستم عامل هارمونی او اس، از نسخه دهم رابط کاربری EMUI 10 در کنفرانس توسعه‌دهندگان پرده برداری کرد. این نرم‌افزار جدید بر مبنای اندروید Q بوده و مواردی همچون رابط بازطراحی شده، حالت تیره در سطح سیستمی و عملکرد سریع‌تر را ارائه می‌دهد.

از نظر طراحی، رابط کاربری با آیکون‌های گِردتر و تصاویر متحرک جدیدی همراه خواهد بود. حالت تیره جدید در اپلیکیشن‌های شخص ثالث نیز پیاده خواهد شد که برای آن دسته از افرادی که منوهای تیره‌تر را ترجیح می‌دهند خوشایند خواهد بود. هواوی برای ساعت و تقویم نیز سبک‌های بیشتری در نظز گرفته  و گزینه‌های Always on Display بیشتری در اختیارتان قرار می‌دهد.

از نظر عملکردی نیز رابط کاربری EMUI 10 به‌لطف سیستم فایل EROFS بهبودیافته و قابلیت GPU Turbo 3.0  نوید تعامل سریع‌تر و تأخیر کمتر حین جابه‌جایی بین اپلیکیشن‌ها را می‌دهد. هواوی نوع جدیدی از اتصال گوشی‌های هوشمند با کامپیوترهای شخصی به نام Multi Screen Collaboration به‌ نمایش گذاشت. شما می‌توانید دو دستگاه را به‌صورت بی‌سیم متصل کرده و گوشی هوشمند شما به‌صورت مستقیم روی نمایشگر کامپیوتر نمایش داده می‌شود. بدین ترتیب، می‌توانید به تمام فایل‌های گوشی دسترسی یافته و خیلی راحت به پیام‌ها پاسخ داده و  و فایل‌ها را انتقال دهید.

HiCar هواوی به کاربر این امکان را می‌دهد تا با اتصال گوشی به سیستم سرگرمی خودرو، موسیقی و موقعیت‌یابی را کنترل کنید.اولین دستگاهی که با رابط کاربریEMUI 10  معرفی خواهد شد میت 30 خواهد بود و  دارندگان گوشی‌های پی 30 باید تا 8 سپتامبر منتظر بمانند تا به این نسخه جدید دسترسی پیدا کنند.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها