تاریخ انتشار نسخه اندروید Fallout Shelter رسما اعلام شد

بر اساس توییتی که در شبکه رسمی شرکت بازیسازی بتزدا (Bethesda) منتشر شده است، نسخه اندروید بازی موبایلی Fallout Shelter قرار است در تاریخ 13 اوت (22 مرداد) از طریق فروشگاه Google Play Store عرضه شود. نسخه اندروید این بازی نیز همانند نسخه ارائه شده درiOS App Store به صورت رایگان قابل دانلود خواهد بود و از پرداخت درون برنامه ای استفاده می کند، لذا بازیکنان می توانند آیتم های داخل بازی را با پول واقعی خریداری نمایند.

در کنار انتشار نسخه اندروید بازی Fallout Shelter، یک بروزرسانی جدید نیز برای این بازی منتشر خواهد شد که شخصیت های Mr. Handy و Deathclaws و Molerats را به بازی اضافه می کند. این بروزرسانی شاید دلیلی باشد تا کاربران نسخه iOS بازی Fallout Shelter دوباره به پناهگاه های ساکنان بازی سر بزنند و آن ها را مدیریت کنند.

Fallout Shelter

اگر پیش از این هیچ اطلاعاتی راجع به بازی Fallout Shelter نداشتید باید یادآوری کنیم که در این بازی شما به عنوان یکی از اعضای Vault-Tec مدیریت پناهگاه هایی با نام Vault را به عهده خواهید داشت و باید به امور مختلف ساکنان مانند بهبود شرایط زندگی و افزایش جمعیت و وسعت دادن Vault ها رسیدگی کنید.

شرکت Bethesda برای اولین بار در نمایشگاه E3 امسال کنفرانس مطبوعاتی اختصاصی خود را برگزار کرد و در کنار معرفی عناوینی همچون Doom و Fallout 4، بازی Fallout Shelter را نیز رونمایی کرد. پس از رونمایی این بازی در نمایشگاه E3، بلافاصله نسخه iOS آن از طریق Apple App Store در دسترس قرار گرفت ولی در ابتدا با مشکلات مختلفی در رابطه با سرورهای خود مواجه بود و برخی از کاربران از زمان طولانی دانلود این بازی گله داشتند. پس از مدتی نیز، شرکت سازنده خبر از انتشار نسخه اندروید این بازی داد، اما تاکنون زمان دقیق عرضه آن اعلام نشده بود.

attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد