جایزه پیش خرید Dark Souls 3 مشخص شد

هدایایی که برای پیش خرید کردن بازی های رایانه ای در نظر گرفته می شود، این روز ها به سوژه بسیار داغی تبدیل شده است و تقریبا تمام بازیسازان بزرگ به نوعی یکی دو جایزه ویژه برای پیش خرید کنندگان بازی های خود در نظر می گیرند. برخی اوقات این جوایز، شامل تعدادی آیتم اضافی در خود بازی و یا مراحل بیشتر می باشد. همچنین در برخی از عناوین اماکانات شخصی سازی ویژه ای برای نسخه های پیش خرید در نظر گرفته می شود. البته، فروشگاه بزرگ Gamestop اخیرا از جایزه ویژه بازی Dark Souls 3 برای پیش خرید کنندگان آن پرده برداشته است که این بار سازندگان ابتکار بیشتری به خرج داده و هدیه ای فیزیکی درون بسته بازی قرار داده اند.

این آیتم فیزیکی عبارت است از یک پوستر مخصوص بازی در ابعاد 18 در 40 اینچ که پیش از این تنها مختص شرکت کنندگان در همایش کمیک کان سن دیگو (San Diego Comic-Con) بود. حالا همه می توانند با پیش خرید کردن این عنوان صاحب یکی از این پوستر ها شوند که صحنه ای از تریلر معرفی Dark Souls 3 را نمایش می دهد و پیش از این به عنوان تصویر تبلیغاتی نیز برای این بازی استفاده می شد. اگر این هدیه نظر شما را جلب کرده است باید عجله کنید و هر چه سریعتر بازی Dark Souls 3 را از طریق وب سایت Gamestop پیش خرید کنید، زیرا در این وب سایت اشاره شده که این جایزه تنها برای کسانی که قبل از 30 ژوئیه و یا قبل از اتمام موجودی، آن را پیش خرید کنند تعلق خواهد گرفت.

Dark Souls 3 Pre-Order Bonus

خوشبختانه این هدیه فیزیکی باعث شده تا مانند بازی های دیگر شاهد تفاوت محتویات نسخه های مختلف بازی نباشیم و همه گیمر ها صرفنظر از نحوه خرید بازی، یک بازی واحد با محتویات یکسان را تجربه کنند. هیچ DLC و یا محتوای اختصاصی دیگری در نسخه پیش خرید بازی وجود نخواهد داشت تا بازی کننده های دیگر از آن بی بهره بمانند و یا مجبور باشند قیمت گزافی بابت تهیه آن پرداخت کنند. مطمئنا بسیاری از گیمر ها از این نوع هدایای پیش خرید استقبال می کنند، زیرا پیش خرید کنندگان می توانند از داشتن آیتم های فیزیکی زیبای مربوط به بازی لذت ببرند و در عین حال سایرین نیز چیزی از محتویات بازی را از دست نخواهند داد.

بازی Dark Souls 3 در اوایل سال 2016 برای کنسول های پلی استیشن 4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد

دیگران چه می خوانند؟