با این اپلیکیشن رایگان آی او اسی به صدای دلنشین طبیعت گوش بسپارید (مدت محدود)

Flowing ~ Meditation & Mindfulness

اپلیکیشن رایگان این هفته آی او اس که قصد معرفی آن را خواهیم داشت به صورت طبیعی دارای قیمتی حدود 3 دلار است اما شما تا پایان هفته فرصت خواهید داشت تا آن را به صورت رایگان دانلود کنید. این اپلیکیشن که Flowing ~ Meditation & Mindfulness نام دارد که با استفاده از صدای دلنشین طبیعت به خواب و ریلکسینگ شما کمک خواهد کرد. این رکوردها همچنین می‌توانند در تسک‌ها و کارها نیز مورد استفاده قرار گیرند. تمامی صداهای طبیعت ضبط شده در این اپلیکیشن توسط یک میکروفون 3 بعدی ضبط شده‌اند. این به اپلیکیشن مورد نظر امکان ضبط نویزهای ریلکسینگ را نیز خواهد داد که گوش‌های شما عادت به شنیدن آن‌ها دارند.

به نقل از صفحه مخصوص اپلیکیشن Folowing در اپ استور، این اپلیکیشن از قابلیتی‌های زیر نیز برخوردار است:

  • شش صحنه‌ی آبشار سه بعدی مخصوص هدفون
  • سه شاهکار موسیقی باورنکردنی از ستاره آهنگ سازی هالیوود داوید باویک
  • سه صدای مناسب مدیتیشن از ستاره آهنگ سازی استرالیایی لوا لیسا
  • تایمر خواب و مدیتیشن
  • میکس آهنگ‌ها (به عنوان مثال صدای پرندگان همراه با طبیعت و باران)
  • تصویرگری شده توسط بهترین تصویرگر جهان، کاری بشورنر
  • کنترل حرکتی سه بعدی پارالاکس

یکی از نکات برجسته‌ی این اپلیکیشن در واقع میکسر درون اپلیکیشنی Flowing است. این اپلیکیشن به شما امکان آن را خواهد داد تا صداها را شخصی سازی کنید. با این قابلیت شما می‌توانید چندین صدای طبیعت را به صورت همزمان با یکدیگر داشته باشید که بدون شک می‌تواند بهتر از حالت معمولی به شما ذهنیت حضور در آن مکان را القا کند.

البته در نظر داشته باشید که تنها تا هفته آینده شما می‌توانید به صورت رایگان برای دریافتن این کتاب تلاش به عمل آورید. اگر نیازمند ریلکس، مدیتیشن، تمرکز و خواب بهتر هستید، بدون شک این اپلیکیشن مناسب شما ساخته شده است. این اپلیکیشن را از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود اپلیکیشن Flowing برای آی او اس

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar