تصاویر رسمی گلکسی نوت 20 اولترا به اشتباه توسط سامسونگ لو رفت!

همان‌طور که می‌دانید پرچمدارهای بعدی سامسونگ، گوشی‌های سری گلکسی نوت 20 خواهند بود. در حالی که تاکنون شایعات و اخبار تأیید نشده زیادی در مورد این گوشی‌ها منتشر شده، اما امروز در اتفاقی نادر شاهد انتشار تصاویر رندر شده رسمی پیشرفته‌ترین مدل این سری یعنی گلکسی نوت 20 اولترا هستیم که دید نسبتاً خوبی در مورد سبک طراحی این محصول به ما می‌دهد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

ظاهراً این تصاویر رندر شده رسمی از گلکسی نوت 20 اولترا توسط شعبه روسی سامسونگ به بیرون درز کرده است؛ تصاویری که نمای پشتی بدنه و ماژول دوربین را با شکوه هر چه تمام به معرض نمایش گذاشته‌اند. بر اساس آنچه که در تصاویر دیده می‌شود، دوربین پشتی گلکسی نوت 20 اولترا کاملاً شبیه به گلکسی اس 20 اولترا است و این یعنی همچنان یک محدوده مستطیلی بزرگ و نسبتاً برجسته برای تعبیه لنزهای دوربین در نظر گرفته شده است.

چیزی که تصاویر نشان می‌دهند با آنچه که پیش‌تر از طریق قاب گوشی‌های سری نوت 20 مشخص شده بود، همخوانی دارد و با اطمینان زیادی می‌توان گفت سبک طراحی مدل نهایی گلکسی اس 20 اولترا دقیقاً به همین شکل خواهد بود. هنوز مشخص نیست که شعبه روسی سامسونگ چگونه چنین اشتباه بزرگی انجام داده و تصاویر رسمی گوشی را پیش از معرفی آن منتشر کرده است. هر چند که این اتفاق برای غول کره‌ای فناوری تازگی ندارد و پیش از این هم شاهد اشتباهاتی از این دست بوده‌ایم.

گلکسی نوت 20 اولترا

علاوه بر شکل دوربین و طراحی گوشی، رنگ بدنه هم جلب توجه می‌کند. در تصاویر، گلکسی اس 20 اولترا را در رنگ مسی (یا برنزی) مشاهده می‌کنیم که البته پیش از این یکی از افشاگران مطرح به نام IceUniverse خبر عرضه گوشی در این رنگ را اعلام کرده بود که حال مشخص می‌شود این ادعا درست بوده است.

سامسونگ معمولاً گوشی‌های سری گلکسی نوت را در ماه اوت معرفی می‌کند و انتظار می‌رود امسال هم همین روند دنبال شود. بنابراین زمان زیادی تا رونمایی رسمی سری نوت 20 باقی نمانده و به زودی پاسخ تمام پرسش‌های خود را در خصوص این محصولات دریافت خواهیم کرد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع beebom
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها