تاریخ عرضه گلکسی نوت 10 و نوت 10 پرو فاش شد

سامسونگ سال گذشته گوشی گلکسی نوت 9 را در تاریخ 9 اوت (18 مرداد) رونمایی کرد، بنابراین انتظار می رود این شرکت کره ای گلکسی نوت 10 را هم امسال در همین ماه رونمایی کند. و اگر اطلاعاتی که به تازگی در منابع خبری کره جنوبی منتشر شده صحت داشته باشند، جدیدترین پرچمدار سامسونگ به طور دقیق در روز 10 اوت (19 مرداد) معرفی خواهد شد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

البته تفاوتی که امسال با سال گذشته دارد این است که سامسونگ این بار قصد دارد برای اولین بار پرچمدار سری نوت خود را در دو مدل مختلف معرفی کند: گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پرو.

اخیراً شاهد انتشار تصاویر رندر شده ای از گلکسی نوت 10 و نوت 10 پرو بوده ایم که نشان می‌دهند هر دوی این گوشی های هوشمند دارای طراحی مشابه بوده و تنها تفاوت موجود، صفحه نمایش نسبتاً بزرگ تر و یک دوربین اضافی در پشت بدنه مدل پرو خواهد بود.

تصاویر رندر شده گلکسی نوت 10 شایعات در مورد کنار گذاشتن جک 3.5 میلی متری هدفون در سری نوت را تایید کرده و همچنین نشان داده اند دکمه اختصاصی بیکسبی که در گذشته مورد انتقاد بسیاری از کاربران واقع شده بود، از گلکسی نوت 10 حذف شده است.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، سال گذشته گلکسی نوت 9 در تاریخ 9 اوت معرفی شد اما در نهایت فروش آن از 24 اوت آغاز شد، بنابراین امسال هم به احتمال زیاد فروش مدل های دوگانه گلکسی نوت 10 با 15 روز تأخیر و از روز 25 اوت (3 شهریور) شروع خواهد شد.

کوهنوردی

verb: گودال کندن

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar