انتشار تصاویر رندر شده ال جی استایلو 5؛ ال جی دوباره برمی‌گردد

از ماه فوریه گذشته که شرکت کره‌ای ال جی چندین گوشی جدید را رونمایی کرده بود، این شرکت تقریباً در حوزه گوشی‌های هوشمند در سکوت کامل خبری بود و هیچ خبر خاصی از این کمپانی به گوش نمی‌رسید. با این حال، بر اساس اطلاعاتی که به تازگی فاش شده، به نظر می‌رسد غول تکنولوژی کره‌ای در کنار تلاش‌های خود برای گسترش محصولات مبتنی بر فایو جی (5G)، مراحل تحقیق و توسعه تعدادی محصول جدید را نیز ادامه می‌دهد. نتیجه این تلاش‌ها نیز احتمالا گوشی ال جی استایلو 5 (LG Stylo 5) خواهد بود. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

امروز تصاویر رندر شده جدیدی از یک گوشی معرفی نشده ال جی منتشر شده که به نظر می‌رسد از طریق یکی از تولید کنندگان قاب گوشی به بیرون درز کرده است. از همین رو این تصاویر جزئیات چندان بالایی نداشته و ممکن است از دقت کافی برخوردار نباشند. همان طور که در تصاویر هم دیده می‌شود، استایلو 5 از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به مدل کنونی این سری، یعنی استایلو 4، بوده و البته شباهت‌هایی نیز با کیو استایلوس آلفا خواهد داشت. البته در این بین، جابجایی تعدادی از ماژول‌های حاشیه بالایی صفحه نمایش و برخی تغییرات در طراحی ماژول دوربین کاملاً مشهود است.

به غیر از موارد ذکر شده، به نظر نمی‌رسد هیچ تفاوت خاص دیگری در طراحی ال جی استایلو 5 صورت گرفته باشد. همچنین با اینکه در کنار تصاویر رندر شده اخیر هیچ اشاره‌ای به مشخصات سخت افزاری گوشی نشده است، اما انتظار می‌رود که استایلو 5، پا را فراتر از قلمرو گوشی‌های میان رده نگذارد. این گوشی همچنان در پشت بدنه خود دارای یک دوربین تک لنزه خواهد بود و حاشیه‌های اطراف نمایشگر نیز در آن نسبتاً ضخیم خواهد بود. البته این مورد اخیر برای گوشی‌های سری استایلو عادی بوده و باعث می‌شود تا جاسازی و استفاده از قلم استایلوس در آن‌ها راحت‌تر باشد.

از دیگر مشخصات ال جی استایلو 5 که در تصاویر هم کاملاً قابل مشاهده است، می‌توان به وجود جک 3.5 میلی متری هدفون و پورت USB نوع C در آن اشاره کرد. در مجموع، از آنجا که پیش از این هم در انجمن اینترنتی متعلق به یکی از وب سایت‌های استاندارد جهانی نام ال جی استایلو 5 ذکر شده بود، به نظر می‌رسد زمان زیادی تا رونمایی از این گوشی هوشمند باقی نمانده و در آینده نزدیک اطلاعات زیادی از این محصول منتشر خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar