چگونه حفره دوربین سلفی گلکسی اس 10 را پنهان کنیم؟

گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 هیچ ناچی در صفحه نمایش اینفینیتی O خود ندارد. اما در عوض بریدگی گردی برای تعبیه دوربین سلفی در این گوشی مشاهده می‌شود.

این بریدگی در دوربین که گاهی اوقات به آن حفره دوربین نیز گفته می‌شود بسته به مدل گلکسی اس 10 که دارید به شکل دایره یا قرص‌مانند است و در گوشه‌ی بالا سمت چپ قرار دارد و برای برخی افراد کاملا گیج‌کننده است. خوشبختانه، سامسونگ گزینه‌ای برای پنهان کردن این حفره دوربین گنجانده که با تغییر سریع تنظیمات امکان‌پذیر است. برای اینکه بدانید چگونه حفره دوربین سلفی گلکسی اس 10 را پنهان کنید با دیجی رو همراه باشید.

نحوه پنهان کردن بریدگی دوربین سلفی گلکسی اس 10اگر جزو آن دسته افرادی هستید که نمی‌دانید چگونه  حفره دوربین یا بریدگی گرد گوشی در قسمت دوربین سلفی را پنهان کنید قسمت تنظیمات گوشی گلکسی اس 10 خود را باز کنید و به قسمت Display > Full screen apps بروید و کلید کنار Hide front camera را بکشید تا به حالت روشن (On) تغییر کند.

رابط روی گلکسی اس 10 نیز روشن و خاموش شده و خود به خود دوباره تنظیم می‌شود که باعث می‌شود قسمت بالای صفحه نمایش سیاه و تاریک شده و اساسا بریدگی را بپوشاند. همچنین شما فضای بیشتری برای نمایش اعلان‌های اپلیکیشن و اطلاعات دیگر در نوار وضعیت پیدا خواهید کرد.

منبع cnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar