با قابلیت های جدید صفحه نمایش گلکسی اس 7 اج آشنا شوید

طی هفته گذشته شایعاتی مبنی بر چشم پوشی سامسونگ از ارائه نسخه اج (خمیده) گلکسی S7 منتشر شده بود که در نهایت با لو رفتن تصاویر رندر شده گلکسی S7 و S7 Edge این شایعات فروکش کرد. بنابراین باید همچون سال گذشته، منتظر یک نسخه از پرچمدار سامسونگ با صفحه نمایش خمیده و پسوند اج – Edge – باشیم. شایعات از همسانی این نسخه با پرچمدار اصلی در بخش پردازنده و دوربین خبر می دهند، با این حال صفحه نمایش نسخه اج 5.5 اینچی خواهد بود و باتری بزرگ تر 3600 میلی آمپری آن را همراه می کند. این در حالی است که در گلکسی S7 به خاطر کوچک تر بودن صفحه نمایش (5.1 اینچ) از باتری 3000 میلی آمپری استفاده شده است.

تا اینجا کار مشخص شد که دیگر شکی در ارائه یک نسخه مرموز از سامسونگ نداریم، چرا که این شرکت نام “Galaxy S7 Edge” را رسما در وب سایت خود درج کرده است. این نام در بخش توسعه دهندگان سامسونگ موبایل مشاهده می‌شود که در اینجا توضیحاتی در زمینه نحوه استفاده بهینه از بخش‌های خمیده به توسعه دهندگان داده شده است.

در این بخش، همچنین سامسونگ در مورد نحوه به نمایش در آمدن اطلاعات در بخش خمیده را توضیح می‌دهد؛ به عنوان مثال حالت Narrow Type و یا همان Edge Single که با یک لمس کوتاه در کنار صفحه، اطلاعات خاصی در نوار کناری نمایان می‌گردد. در ادامه این موضوع ذکر شده است که امکانات جدید بخش خمیده در نسخه اندروید مارشملو گلکسی S6 Edge، گلکسی S6 Edge Plus و همچنین S7 Edge گنجانده شده‌اند. لازم به ذکر است که چندی پیش این قابلیت‌های جدید تا حدودی در نسخه آزمایشی منتشر شده برای این تلفن ها مشاهده شده‌اند و باید منتظر نهایی شدن آن‌ها باشیم.

قابلیت Edge Single Plus در سه حالت مختلف می‌تواند مورد استفاده قرار بگیر که آن‌ها را در تصاویر پایین به صورت اسلاید شو ملاحظه می کنید؛ حالت دسترسی سریع، نمایش سریع و تنظیم سریع. همچنین جهت تقویت این حالت ها، روز گذشته الدار مورتزین (یکی از لو دهنده‌های معروف اطلاعات) در خبری اعلام کرد که گلکسی اس 7 اج با صفحه نمایش 5.5 اینچی خود اپلیکیشن و قابلیت های جدیدی را به همراه می‌آورد که مخصوص بخش خمیده و کناری تلفن هستند؛ به به همین جمله اکتفا کرد و توضیحات بیشتری در این باره ارائه نکرده است.

به هر حال پیشنهاد می‌کنیم به اسلاید شو و منوی معرفی خود سامسونگ از گلکسی اس 7 اج توجه کنید تا نکات جدیدی پیرامون بخش خمیده این پرچمدار دستگیرتان شود:

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.