تست سقوط و مقاومت گلکسی اس 8 و آیفون 7 [تماشا کنید]

در سال 2017 شما گوشی‌های هوشمند گران قیمت را برای باز کردن جعبه آن و صرف ساعات زیادی برای توصیف زیبایی‌های آن، نمی‌خرید. نکته مهم برای شما مقاومت آن‌ها است.

در این ویدئو که در سایت یوتوب قرار گرفته، شما می‌توانید مقاومت گوشی‌های گلکسی اس 8 و آیفون 7 را مشاهده کنید که در نهایت به تخریب کامل آن‌ها منجر می‌شود!

یکی از کاربران در یوتوب موفق به دسترسی به گلکسی اس 8 پیش از عرضه جهانی آن شده است. حال مقاومت آن را در مقابل آیفون 7 ببینید :

تست مقاومت گلکسی اس 8 و آیفون 7

کار سختی است که خرد شدن 2 گوشی هوشمند گران قیمت را ببینیم، اما ارزشش را دارد.

در حالی که شیشه قاب پشتی گلکسی اس 8 در همان ضربات اول خرد می‌شود (همان‌گونه که انتظار می‌رفت)، صفحه نمایش فوق‌العاده ‘infinity display’ مقاومت بیشتر و طولانی‌تری نسبت به آیفون 7 دارد! حتی زمانی که از فاصله 25 سانتی‌متری به آن ضربه سنگین وارد می‌شود.

در انتها هر دو صفحه نمایش شکسته و خرد می‌شوند ولی صفحه نمایش گلکسی اس 8 به طور قابل ملاحظه‌ای مقاومت بیشتر داشته و کمتر خرد می‌شود که در ویدئو مشخص است.

آیا علاقه‌مند به دیدن تخریب یک گوشی دیگر هستید؟! کاربری به نام TechRax در یوتوب با چاقو و چکش به جان گلکسی اس 8 می‌افتد!

هیچ‌گاه این کار را در خانه انجام ندهید.

شاید این تست کاملا معتبر نباشد چون ما نمی‌دانیم گوشی‌های استفاده شده در این ویدئو کاملا مطابق با ورژن اصلی آن‌ها باشد. این تست صرفا برای افرادی است که مطمئن شوند گوشی مدنظرشان مقاومت بالایی دارد. در آخر باز هم یادآور می‌شویم که انجام این کار در خانه بسیار خطرناک است، یکی از بزرگترین خطرات آن انفجار باتری و عواقب بعد از آن است!

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع mashable
مطالب مرتبط
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها محبوب‌ترین‌ها
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
Sina
3 سال قبل

حساب نبود وقتی تو بالاترین ارتفاع ایفون 7 پلاس رو انداخت دیگه اس 8 رو ننداخت و فقط با ارتفاع پایین تر از ارتفاع ایفون مقایسش کرد