صفحه‌ نمایش 5.8 اینچ OLED آیفون 8 ممکن است در تشخیص تاچ 3 بعدی دچار مشکل شود!

ما بر این باور هستیم که پاییز امسال 3 مدل آیفون معرفی خواهد شد. شایعات جدید حاکی از آن است که یکی از آن‌ها با یک یا دو ماه تاخیر معرفی خواهند شد. مدل 5.8 اینچی آیفون 8 (اگر اپل نام جدیدی برای آن انتخاب نکند) ممکن است به دلیل رفع مشکلات تاچ 3 بعدی اکتبر یا نوامبر امسال عرضه شوند.

سنجش سه بعدی یک تکنولوژی مختص اپل است که تصاویر را از دوربین‌های جلو و عقب جمع می‌کند و با استفاده از حسگر مادون قرمز که برای سنجش فشار استفاده می‌شود، آنرا پردازش می‌کند و در قسمت‌هایی که تعریف شده (از جمله بازی‌ها، گالری و…) می‌توان از آن بهره برد.

همان‌گونه که می‌دانیم آیفون 8 با یک صفحه نمایش OLED عرضه می‌شود که بر خلاف نسل قبلی خود یعنی آیفون 7 است زیرا در آن از صفحه نمایش LCD استفاده شده بود. اپل هم می‌داند که صفحه نمایش‌های OLED مقبولیت بیشتری در بین مردم دارد. با توجه به سفارش 70 میلیون پنل OLED اپل به سامسونگ آیا اپل بیش از حد خوش‌بین به فروش آیفون 8 نبوده؟!

یک وبلاگ در حوزه تکنولوژی خبر از یک دریچه اتصال هوشمند بر روی آیفون داده است. شایعات می‌گوید که آن برای برنامه‌‎های کاربردی VR/AR و همچنین شارژ دستگاه است. با این حال می‌توان حدس زد که آیفون از این تکنولوژی برای شارژ بی‌سیم استفاده خواهد کرد. با توجه به سابقه اپل می‌تواند حدس زد ، این شرکت در فکر محدود کردن و حذف کردن دریچه‌های ارتباطی گوشی است.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که آیفون جدید چه ویژگی‌های جدبد و جذابی دارد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها