صدمه شدید اتومبیل خودران گوگل در یک تصادف!

گوگل برای نخستین بار سال 2010 میلادی بود که از پروژه اتومبیل خودران خود رونمایی کرد و راه طولانی را از آن زمان در پیش گرفته است.

اتومبیل گوگل تا به اینجای کار راه طولانی را پیموده است و اینک قادر است جاده را با دوچرخه سواران تقسیم کند (شناسایی دوچرخه) و حتی نور سقفی اورژانس‌ها را نیز شناسایی کند. در حالی که این شرکت مستقر در مانتین ویو تا پیش از این هیچ حادثه شدیدی را از چندین بار تصادف خودرو بدون راننده خود گزارش نکرده بود، اینک یکی از اتومبیل‌های ناوگان گوگل به تازگی تصادف سفت و سختی را تجربه کرده است. لازم به ذکر است که به ندرت برای اتومبیل‌های این شرکت حوادث بدی پیش می‌آید.

یکی از اتومبیل های خودران لکسوس گوگل اخیراً با یک ون تجاری تصادف شدیدی را به خود دیده است. هرچند با توجه به اطلاعات جمع آوری شده به نظر می‌رسد که مقصر این تصادف خودرو ون بوده است. همچنین باید گفت که این حادثه، بدترین تصادفی بوده که از ابتدای کار تا بدین لحظه یکی از خودروهای گوگل به خود دیده است. اگر در زیر نگاهی به تصویر انتشار یافته این خودرو پس از تصادف بی‌اندازید متوجه می‌شود که سمت راست خودرو گوگل لکسوس به شدت آسیب دیده و به نوعی مچاله شده است.

اتومبیل خودران گوگل درست در پشت خودرو گوگل نیز ما شاهد ون تجاری هستیم که با این گوگل لکسوس تصادف کرده است و ما می‌توانیم صدمات را در بخش سپر و کاپوت جلوی آن مشاهده کنیم. لازم به ذکر است که محل تصادف در مانتین ویو کالیفرنیا بوده است.

به گفته شاهدان حاضر در صحنه، پس از تصادف کارمندان گوگل در انتظار یک کامیون یدک کش برای حمل خودرو بدون راننده این شرکت بوده‌اند و به قدری این آسیب‌های وارد شده جدی بوده که دیگر آن‌ها موفق به راه اندازی لکسوس گوگل نشده‌اند.

در هر صورت هنوز گزارش کاملی از این تصادف به بیرون درز نکرده و اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری از آن را بدانید می‌بایست تا  اوایل ماه اکتبر میلادی و گزارش ماهیانه گوگل صبر کنید!

منبع androidheadlines
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها