فلای تودی

فروش شش میلیون نسخه GTA V در انگلستان

عنوان GTA V یا Grand Theft Auto V شرکت راکستار برای مدت زمان طولانی بوده که موردتوجه طرفداران است و همچون اوایل عرضه خود به فروش بزرگ ادامه می دهد. این بازی در سال 2013 برای کنسول های نسل هفتمی منتشر شد و با گذشت سه سال همچنان شاهد فروش قابل توجه آن هستیم. براساس گزارش ها میزان فروش GTA V در انگلستان از مجموع فروش برخی بازیها بیشتر بود. در ادامه مطلب با دیجی رو همراه باشید.

باتوجه به داده های Chart-Track، عنوان جهان آزاد GTA V شرکت راکستار در انگلستان فروشی 6 میلیون نسخه ای داشته و تنها به فروش فیزیکی بازی مربوط است. بنابراین در ترکیب با نسخه دیجیتالی انتظار فروش بیشتری نسبت به 6 میلیون را باید داشت.

در حالی که بازی ابتدا برای PS3 و XBOX 360 منتشر شد اما باتوجه به Chart-Track، بیشتر فروش بازی به نسخه های کنسولی نسل هشتمی PS4 و XBOX ONE مربوط است. حتی راکستار با انتشار بروزرسانی های متعدد برای بخش GTA Online، توانسته فروش قابل توجهی به دنبال داشته باشد.

انتظار می رود انتشار نسخه بعدی GTA یعنی Grand Theft Auto VI فروش بیشتری نسبت به نسخه فعلی خواهد داشت. به هر حال گفته می شود چند سالی تا عرضه نسخه جدید این فرنچایز جهان آزاد باقی مانده است.

 

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها