GTA 6 در ابتدا قرار بود چهار شخصیت اصلی و سه شهر داشته باشد!

اخیراً، خبری به تیتر اول خبرگزاری‌های مرتبط با بازی تبدیل شده مبنی بر اینکه در Grand Theft Auto 6 احتمالاً برای اولین شاهد حضور یک قهرمان اهل آمریکای لاتین خواهیم بود. این گزارش که در ابتدا توسط بلومبرگ منتشر شد، می‌گوید این شخصیت لاتین یکی از دو شخصیت اصلی قابل بازی خواهد بود و به عنوان یک دزد شبیه بانی و کلاید توصیف شده است. همچنین گفته شد که GTA 6 در یک نسخه خیالی از شهر میامی اتفاق خواهد افتاد و به احتمال زیاد هنوز چند سال دیگر تا انتشار آن باقی مانده است. اما اکنون، یک منبع دیگر به نام Axios Gaming مدعی شده که یک منبع آشنا با راکستار به آن‌ها گفته که برنامه های قبلی برای GTA 6 شامل چهار قهرمان و سه شهر در زمان عرضه بود. با دیجی رو همراه باشید.

GTA V برای اولین باز در این سری از چند قهرمان قابل بازی در داستان اصلی خود استفاده می‌کرد که شامل فرانکلین، مایکل و ترور بود. به نظر می‌رسید که راکستار در ابتدا امیدوار بود که در نسخه بعدی این سری هم بتواند با معرفی چهار قهرمان، خط داستانی و گیم پلی را به بالاترین سطح خود ارتقاء دهد. همچنین، نیازی به گفتن نیست که وجود چندین شهر مختلف در یک بازی نیز می‌تواند تجربه آن را در بخش تک نفره به سطوح بی‌سابقه‌ای برساند. اما به نظر می‌رسد جایی در طول مسیر اعضای تیم سازنده GTA 6 متوجه شده‌اند که اگر بخواهند بازی را در یک بازه زمانی معقول منتشر کنند، رسیدن به چنین هدفی بسیار دشوار خواهد بود.

بنابراین، طبق گزارش پیشین، به نظر می‌رسد راکستار ترجیح داده روند معقول‌تری داشته و داستان GTA 6 را تنها با دو شخصیت اصلی ادامه دهد. با این حال، نکته مبهمی هم در این گزارش‌ها وجود دارد که می‌تواند صحت هر دو را تأیید کند! بلومبرگ اعلام کرده که راکستار به طور مداوم بازی را در طول زمان با ماموریت‌های جدید و شهرهای جدید به‌روزرسانی خواهد کرد. حالت آنلاین GTA V هم که یک موفقیت بزرگ بود و نشان داد ارائه آپدیت‌ها و به‌روزرسانی‌ها می‌توانند طرفداران سری را همچنان در این بازی مشغول نگه دارند. از همین رو، ممکن است راکستار بخواهد همین روند را با سرعت بیشتری در 6 GTA ادامه داده و در طول زمان تعداد شخصیت‌های قابل بازی و شهرها را هم در تک نفره و هم چند نفره بیشتر کند.

GTA 6

بنابراین، ممکن است ایده شهرهای سه‌گانه و شخصیت‌های اصلی چهارگانه به طور کامل از بین نرفته و در عوض برای زمان‌های آینده و پس از عرضه بازی رها شده باشد. مطمئناً انتشار سریع‌تر بازی و تکمیل آن به وسیله عرضه محتواهای اضافی (مانند شهرهای دیگر) بهترین استراتژی خواهد بود. و اگر این گزارش‌ها درست باشند، ماموریت‌های جدیدی که بعدها به بازی اضافه خواهند شد، احتمالاً شخصیت‌های قابل بازی متفاوتی نیز خواهند داشت.

البته، تعداد قهرمان‌های داستان چیزی است که باید در همان مراحل اولیه توسعه بازی مشخص شود، به خصوص در مورد بازی‌های سری GTA که دارای ماموریت‌های داستانی هستند و معمولاً به شدت حول شخصیت‌های خود می‌چرخد، اهمیت این مسئله بسیار بیشتر است. بنابراین، همه این حدس و گمان‌ها و گزارش‌ها در مورد تعداد شخصیت‌های قابل بازی احتمالاً مربوط به مراحل اولیه توسعه هستند. در هر حال، هنوز هیچ چیزی به طور رسمی از سوی راکستار تایید نشده و جامعه گیمری نیز به شدت در انتظار انتشار تیزری هستند که این شایعات را تایید یا رد کند.

منبع msn
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها