آی پینز

بازگشت مسترچیف در Halo Infinite مایکروسافت[E3 2018]

عنوان بعدی سری بازی‌های محبوب هیلو، اینفینیت نام خواهد داشت. در تریلر رونمایی از بازی Halo Infinite در کنفرانس خبری مایکروسافت در E3 2018، شما اسپارتان مورد علاقه‌ی همه، یعنی مسترچیف را می‌بینید که در حال قرار دادن کورتانا (!) و یا یک سیستم هوش مصنوعی دیگر در کلاه خود است.

تریلر با نمایی از طبیعت شروع شده و اکوسیستمی جدید برروی دستگاه نابود کننده‌ی کهکشان دیده می‌شود. حیوانات و هیروگلیف‌های مختلفی در محیط و در غارها دیده می‌شوند؛ اما جهان خالی از تکنولوژی نیست. یک مِک در دریا حضور دارد و کمی بعد، گروه کوچکی از سربازان را می‌بینیم که در یک زمین در حال حرکت هستند.

همان‌طور که از هیلو انتظار می‌رود، تریلر با یک تصویر از مسترچیف که در حال تماشای منظره‌ای زیباست به پایان می رسد.در حالی که کلاه او در کنارش قرار دارد، اما تصویری از صورت او نمی‌بینیم.

به نسبت دنیای هیلو، این تریلر بسیار آرام و صلح آمیز است. هنوز چیز زیادی از Halo Infinite نمی‌دانیم، اما از یک چیز مطمئن هستیم: این دنیای زیبا زمانی که مستر چیف کارش تمام شود، به خاک و خون کشیده می‌شود!

هیلو اینفینیت برای ویندوز و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد و توسط استودیوی 343 Industries و با استفاده از موتور جدید Slipspace طراحی می‌شود. به گفته‌ی مدیر تبلیغات بخش بازی‌های مایکروسافت، این تریلر در واقع یک نمایش از این موتور جدید بود؛ استودیوی 343 قصد دارد که هیلو را به سمتی جدید ببرد و مسترچیف، همان طور که خیلی از طرفداران خواهان آن بودند، در متن این حرکت قرار خواهد داشت.

در ادامه می توانید تریلر رونمایی را تماشا کنید.

منبع Polygon
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها