اسپیکر هوشمند هارمن کاردن و مایکروسافت با نام «اینوک» رسماً معرفی شد

پیش از این و در ماه اکتبر سال جاری میلادی، خبر ساخت یک اسپیکر مجهز به دستیار هوشمند کورتانا توسط کمپانی شناخته شده هارمن کاردن (Harman Kardon)، به بیرون درز کرده بود. ماه گذشته نیز مشخص شد که نام این محصول جدید، اینوک (Invoke) خواهد بود. و اما امروز بالاخره شرکت سازنده رسماً اطلاعاتی از آن را بر روی وب سایت خود منتشر نموده است.

اسپیکر اینوک

اسپیکر اینوک خروجی صدای بسیار فوق العاده‌ای دارد و این مطمئناً اولین فاکتور مهمی است که خریداران اسپیکر به آن توجه می‌کنند. دستیار هوشمند مایکروسافت، یعنی کورتانا نیز به کاربران این دستگاه امکان می‌دهد تا بتوانند پخش موزیک و سایر کارها را تنها با استفاده از دستورات صوتی خود کنترل کنند. همچنین اینوک قادر است به سؤالات مختلف کاربران پاسخ داده و البته امکان ارتباط با دوستان از طریق اسکایپپ را نیز فراهم کند.

از آنجا که در ساخت این اسپیکر هوشمند از مواد اولیه بسیار خوب و مرغوبی استفاده شده است، ظاهر آن بسیار زیبا و چشم‌نواز می‌باشد. بلندگوی استوانه‌ای شکل و فلزی آن نیز از قدرت بالایی برخوردار بوده و امواج صوتی را به صورت 360 درجه در محیط پخش می‌کند.

اسپیکر هارمن کاردن اینوک

این اسپیکر جذاب و هیجان‌انگیز برای عرضه در فصل پاییز سال جاری در نظر گرفته شده است و مایکروسافت نیز در کنفرانس بیلد که همین هفته برگزار خواهد شد، قرار است اطلاعات بیشتری پیرامون قابلیت‌های کورتانا در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد.

منبع mspoweruser
loading...
مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.