دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

گوشی‌‎های سری 20 آنر به زودی معرفی می‌شوند

شرکت آنر (Honor)، زیرمجموعه کمپانی بزرگ هواوی، چهارشنبه گوشی جدید خود یعنی آنر 20 آی (Honor 20i) را معرفی می‌کند. همچنین در حال حاضر این گوشی برای پیش خرید در سایت Vmall.com در دسترس است.

در حال حاضر، کمپانی آنر در نظر دارد تا از گوشی‌های سری 20 خود در تاریخ 21 ام ماه می طی رویدادی در شهر لندن انگلستان پرده‌برداری کند.

تصویر منتشر شده در رابطه با این رویداد، نشان‌دهنده برج تاور لندن (Tower Bridge) در روز و در شب است که هر دو قسمت به وضوح قابل تشخیص است. با توجه به این تصویر می‌توان گفت که گوشی‌های سری 20 آنر همراه با تم مخصوص شب هواوی (Huawei’s Night Mode) عرضه می‌شوند. اگرچه قابل ذکر است که این پوستر فقط برای اهداف تصویرسازی گوشی بدین گونه طراحی شده‌ است، که این موضوع بیان‌گر دوربین فوق العاده این سری از گوشی‌های آنر می‌باشد، تصاویری با جزئیات باورنکردنی.

هنوز مشخص نیست که معادله ریاضی انجام شده با عدد 4 که در تصویر مشاهده می‌شود چه ارتباطی با موضوع معرفی گوشی دارد، اما انتظار می‌رود که این عدد بیان‌گر 4 دوربین برای گوشی‌های اصلی این سری (Honor 20 و یا Honor 20 Pro) و یا حداقل 4 گوشی هوشمند جدید شامل آنر 20 لایت (Honor 20 Lite) باشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع GSM Arena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar